Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
dogmen
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2010 12:55

Utrata komórki i ubezpieczenie w lloyds bank

Postautor: dogmen » 14 mar 2010 11:56

Witam
Chciałem się zapytać jak wygląda zgłaszanie utraty telefonu i późniejsza procedura w Lloyds TSB.
Pytam ponieważ mam tam konto i mam ubezpieczenie ale mogę mieć tylko jeden telefon na tym ubezpieczeniu i tu zaczyna się problem ponieważ ostatnio zgubiłem telefon który nie był akurat na tym ubezpieczeniu.
Po stracie szybko go zamieniłem na ubezpieczeniu ale teraz mam zoonka bo szkodę można zgłaszać po 15 dniach od zmiany.
czy ktoś może wie jak to można zrobić i jak to wygląda.

dogmen
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2010 12:55

Postautor: dogmen » 14 mar 2010 15:15

Nie nie zgubiłem 2 telefonów , w ubezpieczeniu mogłem mieć jeden telefon, który podałem sobie przy zakładaniu konta i była to nokia , potem zakupiłem sobie 2 telefon iphona i nie zmieniłem go na ubezpieczeniu i jak to się okazało źle zrobiłem bo właśnie teraz go zgubiłem. Teraz szybko go zamieniłem ale muszę odczekać 15 dni żeby zgłosić utratę i nie wiem za bardzo czy uznają mi takie coś ?

oliviapalermo
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2010 12:40

Postautor: oliviapalermo » 15 mar 2010 12:43

Dogmen pisze:Nie nie zgubiłem 2 telefonów , w ubezpieczeniu mogłem mieć jeden telefon, który podałem sobie przy zakładaniu konta i była to nokia , potem zakupiłem sobie 2 telefon iphona i nie zmieniłem go na ubezpieczeniu i jak to się okazało źle zrobiłem bo właśnie teraz go zgubiłem. Teraz szybko go zamieniłem ale muszę odczekać 15 dni żeby zgłosić utratę i nie wiem za bardzo czy uznają mi takie coś ?


jednym slowem chcesz przekrecic bank na ubezpieczeniu? oni nie sa glupi i bedzie dochodzenie, tym bardziej jesli zglosisz zaginiecie telefonu natychmiast jak bedzie to mozliwe. jesli udowodnia ze probujesz wyludzic kaske - grozi ci anulowanie polisy (a nawet wymowienie konta) oraz oskarzeie o FRAUD. moja propozycja to "suck it up", jesli bylo cie stac na 2 telefony, jeste pewna ze uzbierasz a kolejnego iphona :)
ps. tylko nie zapomnij uaktualnic polisy

dogmen
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2010 12:55

Postautor: dogmen » 15 mar 2010 12:59

No tak można to nazwać lekkim przekrętem , chyba jednak masz racje daruje sobie , moja strata że nie zamieniłem zaraz jak kupiłem tego Iphona na polisie. No nic człowiek uczy się na błędach .


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości