Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
TrelleMorelle
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2010 13:06

Niczyj samochód w ogródku :D co z nim zrobić ?

Postautor: TrelleMorelle » 31 sty 2010 19:11

Witam :D Potrzebuję żeby ktoś mnie pokierował w dobrą stronę :P
A więc sprawa wygląda tak .. Dom wynajmujemy od roku i w niezagospodarowanej części ogrodu stoi samochód . Agencja nic nie wie na jego temat , auto na pewno nie jest landlorda, ani sąsiadów. Byłam na policji , ale tam, powiedzieli mi żebym zadzwoniła po prostu do councilu , przyjedzie laweta i zabiorą . WYczytałam gdzieś że wystarczy sprawdzić taki samochód , jeśli jest niczyj to można zarejestrować go na siebie i droga wolna :) No to znalazłam stronę , sprawdziłam i auto teoretycznie niczyje bo od 2003 brak ubezpieczenia , nie kradzione itd. No i teraz chciałabym się dowiedzieć jak to ugryźć ? Nie wiemy nawet czy te auto jest sprawne , ale chyba nie mogę sobie tak po prostu go otworzyć ? Gdzie mam teraz uderzyć ? Niby to takie zwykłe Polo ale jakby było sprawne to w sam raz na pierwszy samochód :))
Z góry wielkie dzięki .

Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości

cron