Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
polanos
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2007 19:48

jak przeniesc neta?

Postautor: polanos » 26 paź 2007 19:53

w poprzedniej chacie,zanim sie wyprowadzilem,zapodalem sobie internet z virgin'a.niestety musialem sie przeprowadzic.chcialem zabrac ze soba ten net.okazalo sie ze koles ktory mieszka juz tam zajmuje linie.myslalem ze skoro mialem z virgin'a bez lini bt to moze sie uda.okazuje sie ze nie.nie moge przeniesc,ani zalozyc nowego.pozostaje proszenie sie kolesia o udostepnienie swojego,czego nie moge sie doprosic od 2mcy.czy mozna cos z tym zrobic?wiecie cos na ten temat?dzieki za cenne podpowiedzi,pzdr

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 27 paź 2007 17:29

Odpowiedz jest bardzo prosta, sa dwa sposoby ...
1. na zewnatrz budynku z ziemi wychodzi kabel ktory wchodzi do twojego domu musisz go przeciac i wstawic trojnik, oraz kabel ktory ciagniesz do siebie.
2. Dzwonisz do virgin (0845 045 0709), a oni przysylaja "specjaliste" ktory robi to co opisalem powyzej, z tym ze czekasz na niego 2-3 tyg.

http://www.virgin.net/customers/contactus/

blekione
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2007 17:07

Postautor: blekione » 29 paź 2007 17:46

A ja dorzucę coś od siebie do wypowiedzi @wojtas'a

Jak dla mnie to podajesz troche mało danych. Czy w mieszkaniu macie gniazdko Virgin czy tylko BT? Czy jeżeli oba to z jakiej firmyma neta twoj wspolokator. Bo jezeli on wykorzystuje linie Virgina to nie wiem czy to bedzie takie proste jak to podaje @wojtas. Wiem, że na jednej lini można mieć telefon, TV i net, ale czy 2xnet?? Nie wydaje mi się, ale aż tak bardzo to się nie znam. Prościej będzie chyba dogadać się ze wspólokatorem.

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 29 paź 2007 17:51

Ja mam dokladnie taka sytuacje u siebie w domu ... 8)

user2065775
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2008 11:25

Postautor: user2065775 » 07 sie 2008 10:47

ja przeniosłem virgina poprzez zmiane adresu z nową instalacja na ich stronie www, to najlepszy sposób ponieważ przez telefon zawsze coś jest nie tak, wypełniasz online formularz, dzwonia do ciebie zeby potwierdzic czekasz 5 dni i tyle przychodzi ziomek i instaluje neta, a i jeszcze jeden haczyk, musisz znowu podpisać umowe na 12 miechów :(


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 28 gości

cron