Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
timon26
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2009 11:02

Samochodem do Polski - co i jak?

Postautor: timon26 » 01 wrz 2009 19:31

Czesc.
Mam kilka pytan odnosnie jazdy samochodem do Polski i mam nadzieje, ze ktos mi odpowie :)

Otoz na swieta chce jechac samochodem do Polski, ale bedzie to moja pierwsza tego typu wyprawa i nie wiem, jak sie mam wziasc za to wszystko ....
Wiem, ze do swiat jest jeszcze troche czasu, ale wolalabym sobie to jakos uporzadkowac, zeby pozniej uniknac przykrych niespodzianek..

Otoz jak wyglada przeprawa promem -gdzie moge zrobic jakas rezerwacje ??? czy Eurotunel ???

Kolejna sprawa- nawigacja-mam TOM TOM GO 720 T i niestety nie ma on mapy Polski a ja jednak bede miala jednak troche do przejechania i tu pytanie- czy mozna gdzies dokupic jakies mapy do nawigacji ?- jesli tak, to gdzie ich szukac???

Jeszcze pytanie odnosnie opon zimowych ( w Polsce mieszkam w gorach )-- gdzie w Londynie mozna sie zaopatrzyc w jakies dobre opony zimowe??

Moze dorzucicie jakies cenne rady, ktore mogly by mi sie przydac???

Z gory dziekuje :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 02 wrz 2009 08:50



Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 60 gości