Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
hwdpuk
Gastarbeiter
Posty: 46
Rejestracja: 09 mar 2008 09:50

komputer z cometu

Postautor: hwdpuk » 05 sie 2009 18:09

witam moj problem polega na tym ze zepsol mi sie komputer raz zanioslem go do naprawy (serwis cometu) wszystko ok za miesiac znowu cos strzelilo zanioslem 2 raz odebralem go z charczacym glosnikiem peknietym kawaleczkiem obudowy i zepsuta klawiatura dalem 3 raz napisali ze sprawdzil glosnik jest ok pekniecie to kosmetyczna sprawa tylko klawiatore zrobili odebralem dzis komputer i otworzylem go odrazu w sklepie glosnik nie zrobiony zle spasowany caly komputer i pekniecie zostalo oddalem go znowu i znowu 21dni bez kompa moje pytanie brzmi czy jesli znowu dostane go zpowrotem i nie bede zadowolony z naprawy a wiem ze tak bedzie co mam zrobic to juz 4 raz ja nie mam 3 miesiac komputera a nie byl to tani zakup bo rok 2 lata temu dalem za niego 800 +150 ubezpieczenie poradzcie co mam robic z kim rozmawiac z gory dzieki

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 11 maja 2012 11:09

Daj sobie spokój z serwisami. Zabierz go póki działa. Głośniczek kup na ebayu za parę funtów a klawisze dam ci za darmo tylko przyjedź i sobie weźmiesz.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron