Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
nicola21
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2011 22:26

Chcę wysłać paczkę do Polski. Czy firma Importpol jest ok?

Postautor: nicola21 » 08 lip 2009 10:34

Chce wyslac paczke do Polski. 3 miesiace temu znalazlam na necie firme importpol,w sumie to jest biuro,a wspolpracuje z firma kurierska DPD.
Ale niestety nie znalazlam na necie opinii na temat tego biura,wiec jesli ktos ja zna,i z niej korzystal,to prosze powiedziec co o niej sadzicie.Czy paczki bezpiecznie docieraja?

user109644
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2008 11:55

tylko ta firma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: user109644 » 08 lip 2009 23:19

polecam firme EAGLE TRANSPORT tel 02072869485
02072665525,korzystalam kilkakrotnie sa niezawodni,uczciwi,
Nigdy nic nie zaginelo,paczki zawsze mialam dostarczone na czas i bez problemow.Kierowcy odbierajacy paczki z domu sa super,zawsze bardzo grzeczni,usmiechnieci,czujesz ze szanuja klienta.Naprawde polecam,firma sprawdzona.Zofia
Acha ich stronka www.eagletransport.net.pl

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 08 lip 2009 23:43

ja rowniez polecam ta firme..
co prawda ja nie korzystalam ale moja przyjaciolka juz od dwoch lat..
sa niezawodni.

pirates111
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2009 01:26

importpol

Postautor: pirates111 » 08 wrz 2009 01:32

Importpol super firma kurierska. Jest to firma o bardzo milej i fachowej obsłudze. jak sprawdzałam inne firmy to Importpol pobijał je pod karzdym wzgledem:
cena 15f za 30kg wychodzi po 0,50f a u innych po 1f za 1kg
nie doliczają za odbiór paczki
paczki wyjeżdżają z Anglii codziennie a nie czeka sie na pelny samochód
Naprawdę polecam te Firme

xena
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2009 20:47

PRZESTRZEGAM PRZED FIRMA IMPORTPOL!!!

Postautor: xena » 25 wrz 2009 21:08

Evil or Very Mad
Drodzy rodacy, zostalem oszukany przez firme Importpol.
Kilka tygodni temu wyslalem kilka paczek do Polski.Dwie z nich nie dotarly wogole a reszta paczek byla bardzo pognieciona. Gdy zadzwonilem do firmy i chcialem wyjasnic sprawe dyspozytorka poprostu rozlaczyla sie. Pozniej dzwonilem z innego numeru i gdy tylko poruszylem temat zaginionych paczek sytuacja powtorzyla sie.
Dlatego uwazajcie i nie wysylajcie paczek przez takie firmy jak np. IMPORTPOL.
POZDRAWIAM

nicola21
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2011 22:26

Dzieki za wypowiedzi

Postautor: nicola21 » 28 wrz 2009 14:43

Dzieki za wypowiedzi. W lipcu,juz mialam wysylac paczke przez firme Importpol,ale w ostatniej chwili zdecydowalam sie jednak na firme Eagletrans, (nie mylic z eagle transport.) Polecam ja zdecydowanie. Kurier zadzwonil i poinformowal o ktorej mniej wiecej przyjedzie odebrac paczke z Londynu. Powiedzial ze wszystkie paczki dostarczane sa do Polski we wtorek i dokladnie tego dnia przyjechala do mojego domu.
Bardzo jestem zadowolona z tej firmy,zdecydowalam sie akurat na nia,bo miala najwiecej pozytywnych opinii. kiedy dawalam to ogloszenie,nie widzialam jeszcze zadnej opini o firmie importpol,dlatego zrezygnowalam korzystaniem z niej.

londynwarszawka
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2009 00:20

Postautor: londynwarszawka » 24 lis 2009 00:21

nie znam tej firmy
wysylam eagletrans
to moge polecic

link jest na www.eagletrans.eu

hej :P

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lis 2009 01:01

Tylko i wylacznie Eagle Transport - od wiekow, bezpiecznie na czas.

http://eagletransport.net.pl/

Eagle Trans to podroba, na marce Eagle Transport jada bo ludziom sie firmy myla - po to taka podobna nazwe sobie "zrobili"...

user2056273
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2009 15:19

TYLKO NIE IMPORTPOL!!!!!!

Postautor: user2056273 » 09 gru 2009 15:29

witam
PROSZE UWAZAC NA IMPORTPOL.WYSLALAM DWIE PACZKI,KTROE ZOSTALY ZAMIENIONE MIEJSCAMI W POLSCE.
PRZEDZWONILAM DO WLASCILIELA FIRMY INTERPOL,KTORY OSWIADCZYL MI,IZ JEST TO ZAPEWNE MOJA WINA[PODOBNO JA PRZYKLEILAM ZLE NAKLEJKI]JA ABSOLUTNIE NIE WIEM O CO CHODZI,PAN UTWIERDZIL MNIE W PRZEKONANIU,IZ NIE JEST OD SPRAWDZANIA ADRESOW
CZYLI KTO NIBY MA JE SPRADZAC?!!!
A NA KONIEC ,JAK PROBOWALAM TROCHE OSTRZEJ ,USLYSZALAM OD WLASCICIELA SUPER FIRMY:*SKONCZE TE ROZMOWE TERAZ ,BO MUSIALBYM PUSCIC WIAZANKE NIEPRZYJEMNYCH SLOW*

CZY UWAZACIE PANSTWO ZE TA FIRMA ZASLUGUJE NA WYPROBOWANIE?
POLECAM SIE ZASTANOWIC.

miniunita
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2009 16:17

Postautor: miniunita » 09 gru 2009 16:32

czy w tych firmach zawsze jest od drzwi do drzwi ?

nicola21
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2011 22:26

Postautor: nicola21 » 15 gru 2009 23:39

to dobrze ze nie wyslalam paczek przez ta debilna firme Importpol.Podobno mozna sprawdzic gdzie w danej chwili paczka sie znajduje....hm..
W ostatniej chwili zmienilam firme na eagle trans,a paczka doszla cala i to w 2 dni.
Polecam firme eagle trans,a firma importpol powinna kopnac sie daleko w dup...

klipobdg
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2010 16:22

Re: PRZESTRZEGAM PRZED FIRMA IMPORTPOL!!!

Postautor: klipobdg » 19 cze 2010 16:41

xena pisze:Evil or Very Mad
Drodzy rodacy, zostalem oszukany przez firme Importpol.
Kilka tygodni temu wyslalem kilka paczek do Polski.Dwie z nich nie dotarly wogole a reszta paczek byla bardzo pognieciona. Gdy zadzwonilem do firmy i chcialem wyjasnic sprawe dyspozytorka poprostu rozlaczyla sie. Pozniej dzwonilem z innego numeru i gdy tylko poruszylem temat zaginionych paczek sytuacja powtorzyla sie.
Dlatego uwazajcie i nie wysylajcie paczek przez takie firmy jak np. IMPORTPOL.
POZDRAWIAM


Odpowiedź na tą bezsensowną krytykę można znaleźć TUTAJ: http://forum.londynek.net/gb/viewtopic. ... 6812#46812

klipobdg
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2010 16:22

Postautor: klipobdg » 19 cze 2010 16:44

Nicola21 pisze:debilna firme Importpol (...) a firma importpol powinna kopnac sie daleko w dup...


Post reprezentuje naprawdę wysoki poziom. Po pierwsze słownictwo godne dzieci wyzywających się w piaskownicy, po drugie oczernianie firmy ImportPOL bez wcześniejszego skorzystania z usług firmy - czy autor posta wogóle pomyślał, zanim go napisał? Wydaje mi się, że nie.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron