Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
twoje29
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2024 16:04
Kontaktowanie:

Ranking kont bankowych

Postautor: twoje29 » 15 sty 2024 16:08

Witam wszystkich!

Niedawno przeprowadziłem się do Anglii i szukam odpowiedniego konta bankowego. Szukam czegoś podobnego do www.kontabankowe.pl , ale skoncentrowanego na rynku brytyjskim.

Czy znacie jakieś strony oferujące aktualne rankingi kont bankowych, które można założyć w Anglii? Szukam serwisu, który porównuje nie tylko opłaty i oprocentowanie, ale także inne ważne aspekty, takie jak dostępność aplikacji mobilnej, obsługa klienta czy bonusy za otwarcie konta.

Bardzo zależy mi na tym, aby znaleźć konto, które będzie dostosowane do moich potrzeb jako nowego mieszkańca UK, zwłaszcza że system bankowy tutaj różni się od tego, do którego byłem przyzwyczajony w Polsce. Chciałbym uniknąć niepotrzebnych opłat i skorzystać z najlepszej dostępnej oferty.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i porady. Może ktoś z Was przechodził przez podobny proces i może podzielić się doświadczeniami?

Z góry dziękuję za pomoc!

Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 68 gości

cron