Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
matii1998
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2019 22:45

Zwrot podatku

Postautor: matii1998 » 22 cze 2019 22:49

Witam jestem Mateusz. Mam pytanie dotyczące zwrotu podatku ,a dokładnie dostałem dzisiaj czek z zwrotem i tu się zaczyna problem ponieważ mieszkam u siostry i nie mam żadnego rachunku na siebie jak i angielskiego konta. Dotychczas używam tylko konta (Monese - dla imigrantów) i moje pytanie jak zrealizować taki czek jak w bankach chcą potwierdzenie zamieszkania typu rachunek a ja żadnego nie posiadam tylko payslipy. Dziękuje i pozdrawiam rodaków na wyspach. PS 11 lipca wracam na stałe do Polski

Kasey00
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2020 10:42

Re: Zwrot podatku

Postautor: Kasey00 » 06 lut 2020 10:43

matii1998 pisze:Witam jestem Mateusz. Mam pytanie dotyczące zwrotu podatku ,a dokładnie dostałem dzisiaj czek z zwrotem i tu się zaczyna problem ponieważ mieszkam u siostry i nie mam żadnego rachunku na siebie jak i angielskiego konta. Dotychczas używam tylko konta (Monese - dla imigrantów) i moje pytanie jak zrealizować taki czek jak w bankach chcą potwierdzenie zamieszkania typu rachunek a ja żadnego nie posiadam tylko payslipy. Dziękuje i pozdrawiam rodaków na wyspach. PS 11 lipca wracam na stałe do Polski


Skontaktuj się ze swoim bankiem, aby uzyskać więcej informacji. Możesz to wyjaśnić dokładniej.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości