Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
rafalekb
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 08 wrz 2018 14:02

Re: kosmetyki do codziennej pielęgnacji

Postautor: rafalekb » 29 gru 2018 18:34

Moze w takim razie cos dla mezczyzn polecicie .. zapuszczajacych brode :)

testov
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2018 18:29

Re: kosmetyki do codziennej pielęgnacji

Postautor: testov » 29 gru 2018 22:17

Ja od nowego roku mam zamiar zaczac zapuszczanie brody i na razie jestem na etapie zdobywania informacji o tej tematyce .. oraz troche planowania jak to wszystko bedzie wygladalo w praktyce :) Trzeba sobie zdac sprawe z jednego faktu - to nie taka latwa sprawa jakby sie moglo na pierwszy rzut oka wydawac. Po pierwsze to trzeba znalezc troche wolnego czasu rano/wieczorem by odpowiednio zadbac o siebie. Wstepnie zakupilem juz trymer, golarke i kartacz do nazwijmy to obroki. Trzeba by jeszcze zorientowac sie wlasnie w kwestii pielegnacyjnej czyli jakis olejek/szampon jak najbardziej bedzie tutaj wskazany. Niestety u mnie stacjonarnie nie ma zbyt duzego wyboru wiec staram sie szukac czegos online. Jesli chodzi o szampon do brody to najwiekszy wybor maja w tym sklepie - https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/broda-i-wasy/szampony-broda-i-wasy/ Orientujecie sie moze jaka marka bedzie oferowala najwyzsza jakosc przy rozsadnej cenie? Z gory dzieki za wskazowki.

Agaaa87
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2019 12:54

Re: kosmetyki do codziennej pielęgnacji

Postautor: Agaaa87 » 13 lut 2019 10:50

A co stosujecie dla swoich dzieci? Właśnie załamałam się, bo kurczę te kosmetyki z sieciówek straszne. Ich skład uczula moją Kaję strasznie... Znalazłam kilka fajnych pozycji w https://www.izielnik.pl/kosmetyki-naturalne-dla-dzieci i chyba się zaopatrzę. Macie jakieś, korzystacie???? :roll:

Anetta1313
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 08 kwie 2014 12:09

Re: kosmetyki do codziennej pielęgnacji

Postautor: Anetta1313 » 25 maja 2020 21:58

U mnie przy codziennej pielęgnacji zdecydowanie najlepiej sprawdzają się kosmetyki Ziaja. Od jakiegoś czasu zamawiam je na horex.pl . Mam lekkie obawy przed bieganiem po drogeriach w obecnej sytuacji, bo niestety jestem astmatyczką i to taką "level hard". Tutaj natomiast mam wszystko pod ręką i bez zbędnego wysiłku mogę kupić moją ulubioną pastę do głębokiego oczyszczania, do tego szampon i maseczkę morską, a dla męża, żeby nie narzekał, że za dużo wydaje na kosmetyki - kojący balsam po goleniu :).

ToddSweeney
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2020 02:09

Re: kosmetyki do codziennej pielęgnacji

Postautor: ToddSweeney » 11 lis 2020 02:11

Radzę poczytać o tym na blogu Barberstyle. Jest kilka fajnych artykułów na ten temat.

zabiwonka
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2021 07:11

Re: kosmetyki do codziennej pielęgnacji

Postautor: zabiwonka » 22 lis 2021 13:30

Gdzie najczęściej robicie zakupy kosmetyków? Jeśli chodzi o mnie to bardzo lubię sklep BioZdrowy, gdzie na https://biozdrowy.pl/pl/kosmetyki-do-higieny-intymnej/ możecie znaleźć kosmetyki do higieny oraz innego rodzaju kosmetyki naturalne.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości