Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Bloom15
Emigrant
Posty: 120
Rejestracja: 20 paź 2014 08:22

Grillowanie

Postautor: Bloom15 » 12 maja 2017 07:49

Dziś wieczorem wybieram się do rodziców na długi weekend i jako, że pogoda ma dopisywać planujemy zrobić grilla. Zatem z miłą chęcią przygarną wszelakie przepisy na potrawy z grilla.
Zresztą myślę, że nie tylko mi się przydadzą - w końcu sezon grillowy w pełni

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Grillowanie

Postautor: kajametrowska » 12 maja 2017 11:09

Próbowalaś może grillowanych warzyw? Moim zdaniem pycha Poza tym o wiele przyjemniej je się dania z grilla jak dodatkowo można do mięsa dodać również i warzywka.

Pycha jest równiez dorsz z grilla - na tej stronie jest bardzo wiele przepisów na tę rybkę. Robi się ją bardzo łatwo. Najlepiej jest zawinąć ją w folię. Dzieki temu wszystkie soczki zostaną na miejscu oraz ryba będzie pysznie soczysta.
Dobrze komponują sie z nim również suszone pomidory:
Obrazek

werabam
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 15 maja 2017 08:25

Re: Grillowanie

Postautor: werabam » 15 maja 2017 08:28

ja lubię wwarzywa z grilla, jakaś cukinia, papryka. mmm pycha!

dzastina12
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2017 16:14

Re: Grillowanie

Postautor: dzastina12 » 20 maja 2017 16:16

to ja jeszcze podrzuce to co u mnie dzisiaj króluje :) zamiast kiełabski, którą jemy już dwa weekendy pod rząd - dzisiaj robię łososia :) http://obk.pl/przepisy/soczysty-losos-z-grilla-na-salacie-podawany-z-ryzem/

Kozukaraq
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2017 14:00

Re: Grillowanie

Postautor: Kozukaraq » 26 maja 2017 14:13

Nie ma nic lepszego niż biała kiełbaska, mhm :D. Choć jak idziemy z paczką to zazwyczaj wpada jakaś rybna, mięcho + warzywa i chleb. Szaszłyki są tez nieśmiertelne.


_____________


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości

cron