Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
GosiaKent
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2016 16:58

Wesela w Polsce- wedding planner czy warto skorzystać?

Postautor: GosiaKent » 23 kwie 2016 17:09

Hej :)

Myślicie,że warto korzystać z usług wedding plannera czy jak ktoś woli konsultanta ślubnego?
Sama jestem teraz w trakcie organizacji swojego ślubu i niestety jest to trudne przedsięwzięcie, jeśli pracuje się i żyje w Uk :(
Zastanawiałam się czy właśnie nie skorzystać z takich usług.

Plusy:
-nie bierzesz wolnego w pracy
-nie tracisz na bilety do Pl
-uzyskanie dużo większego rabatu na salę weselną czy inne usługi z których chcemy skorzystać na weselu(fotograf,kamerzysta,zespół,dj)
-organizacja ślubu wymarzonego w plenerze
-oszczędność nerwów sobie i zrzucisz odpowiedzialność na konsultanta, jeśli coś nie wyjdzie :D

Minusy:
-masz obawy,czy na pewno wszystko będzie zorganizowane do ostatniego dnia tak jak miało być
-koszt takiego konsultanta to około 3000 zł i więcej(zależy od zakresu tego za co ma być odpowiedzialny)

I jak myślicie warto?
Ja bym chyba wolała,żeby taki polski konsultant był tutaj w Uk i i tutaj bym z nim wszystko ustaliła a on by tylko latał do Pl i załatwiał sprawy :) tzw.brudną robotę :D

niomimacford
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2019 06:02

Re: Wesela w Polsce- wedding planner czy warto skorzystać?

Postautor: niomimacford » 26 mar 2019 06:07

I think it is better to hire a wedding planner for best wedding arrangements.

https://www.eventsbynatasha.co.uk/weddings/

fiv85
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2019 08:22
Kontaktowanie:

Re: Wesela w Polsce- wedding planner czy warto skorzystać?

Postautor: fiv85 » 27 maja 2019 08:23

Tez chętnie się dowiem więcej na ten temat. Proszę o wskazówki i porady. Będzie to cenne dla mnie i ułatwi mi sprawę ?Kązda wskazówka na wagę złota. Z góry dzieckuję


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron