Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
yogi50
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2016 23:10

Barclays- polska obsluga

Postautor: yogi50 » 15 sty 2016 23:16

Witam czy wie ktoś z was o polskim pracowniku w banku Barclays w Londynie ealing lub honslow?

irekss
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 04 lut 2015 16:21

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: irekss » 02 lut 2016 11:19

Wiecie co by się w UK przydało? Możliwość założenia konta w polskim banku. A może jest taka opcja, tylko o niej nie wiem

borek7
Gastarbeiter
Posty: 89
Rejestracja: 19 sie 2014 10:55

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: borek7 » 02 lut 2016 12:04

irekss pisze:Wiecie co by się w UK przydało? Możliwość założenia konta w polskim banku. A może jest taka opcja, tylko o niej nie wiem

Oczywiście, że jest. Jeśli posiadasz jakieś konto w polskim banku to bez problemu mozesz założyć sobie konto w drugim banku. Potwierdzasz dane niewielkim przelewem. Sam jakiś czas temu zakładałem sobie w taki sposób konto w smart banku. Potrzebowałem jakiegoś darmowego konta walutowego a nie miałem okazji aby wybrać się fizycznie do jakiegoś oddziału. Założenie konta w sieci zajęło mi raptem kilka minut. Zerknij sobie na stronę:
http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/ - masz tutaj ranking kont osobistych. Zobacz sobie jakie są oferty poszczególnych bankow.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: maya » 02 lut 2016 13:29

A może by tak angielskie banki wysłać do Polski a polskie ściągnąć do uk?

Ciach i po problemie.. (:

annalaskowa
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2016 14:02

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: annalaskowa » 03 lut 2016 14:12

Jeszcze nie spotkałam się z polskim pracownikiem w Barclays ale fajnie by było kiedyś spotkac

kruczekkk
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2016 16:23

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: kruczekkk » 09 maja 2016 16:40

Witam.
Jest polska obsługa w BARCLAYS, w Londynie NW10 7JA. Są tam dwie panie. Pani Agnieszka otwiera konta i inne sprawy związane z kontem. Ale, lepiej przyjść trochę przygotowanym i wiedzieć o co pytać. Jest niezbyt miła i obsługuje po łebkach. Ja tak miałem. Ale zawsze to lepsze niż nic.

kruczekkk
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2016 16:23

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: kruczekkk » 09 maja 2016 17:03

yogi50 pisze:Witam czy wie ktoś z was o polskim pracowniku w banku Barclays w Londynie ealing lub honslow?



...jest w Londynie NW10 7JA...

kruczekkk
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2016 16:23

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: kruczekkk » 09 maja 2016 17:07

kruczekkk pisze:
yogi50 pisze:Witam czy wie ktoś z was o polskim pracowniku w banku Barclays w Londynie ealing lub honslow?



...jest w Londynie NW10 7JA...

...znalazłem na forum, ale tam nie byłem. Londyn E11 1HL...

kruczekkk
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2016 16:23

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: kruczekkk » 09 maja 2016 17:33

yogi50 pisze:Witam czy wie ktoś z was o polskim pracowniku w banku Barclays w Londynie ealing lub honslow?


...wejdź na stronę: NatWest-odziały z polskojęzyczną obsługą

administrator
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2007 17:01

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: administrator » 11 maja 2016 14:10

Barclays na Hammersmits posiada polskojezyczna obsluge

kora77
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2016 17:01

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: kora77 » 11 maja 2016 17:04

Bardzo ciekawe, dzieki! :)

pilotka9
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2016 18:55

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: pilotka9 » 11 maja 2016 18:58

Dobrze wiedziec, dzieki!

iwus99
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 maja 2016 10:09
Kontaktowanie:

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: iwus99 » 22 maja 2016 10:15

bardzo ciekawe/....

MoniG
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 27 gru 2016 18:17

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: MoniG » 02 mar 2017 12:16

borek7 pisze:Oczywiście, że jest. Jeśli posiadasz jakieś konto w polskim banku to bez problemu możesz założyć sobie konto w drugim banku. Potwierdzasz dane niewielkim przelewem. Sam jakiś czas temu zakładałem sobie w taki sposób konto w smart banku.


Tak było, ale niedawno KNF w Polsce wydał rekomendację dla banków, żeby ograniczyły takie zakładanie konta przelewem. Część banków zrezygnowała całkowicie z tej metody weryfikacji, a część ograniczyła zgodnie z zaleceniami KNF, że można założyć takie konto tylko przelewem z konta zweryfikowanego przez bank osobiście lub za pośrednictwem kuriera. W Nest Banku nadal można tak zakładać konta. Nest Bank ten Bank Smart zmienili go jakieś 4 miesiące temu na Nest Bank http://antyhaczyk.blogspot.com...nest-bank-konto.html

Aczkolwiek w Nest Banku też nie z każdego banku zaakceptują taki przelew weryfikacyjny, jest tylko kilka banków, z których można aktywować przelewem konto w Nest Banku, czyli dawnym Smarcie, o którym wspomniałeś.

opiekunnestbank
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2017 16:06

Re: Barclays- polska obsluga

Postautor: opiekunnestbank » 22 mar 2017 16:07

Szanowna Pani, w Nest Banku istnieje możliwość otworzenia konta za pomocą przelewu. Przelew ten jednak musi zostać wykonany z rachunku, który nie został wcześniej otwarty za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Konto zostanie otwarte pod warunkiem, że dane zawarte w przelewie (imię, nazwisko oraz adres) będą zgodne z informacjami, wpisanymi na wniosku. Przelew weryfikacyjny można wykonać z rachunku prowadzonego w jednym z wymienionych poniżej banków: Alior Bank, BPH, Bank Pekao SA, Bank Zachodni WBK, BGŻ BNP Paribas, BOŚ Bank, Eurobank, Getin Bank, ING, mBank, Orange Finanse, PBS oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości