Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
user378028
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2014 09:17

Padłam ofiarą polskich złodziei !!!

Postautor: user378028 » 21 lis 2014 09:41

Padłam ofiarą polskich złodziei !!!

Chciałabym wszystkich przestrzec przed Polską przestępczą grupą, która dzwoni do osób zamieszczających ogłoszenie: sprzedam papierosy u umawiają się na kupno takich papierosów głownie w większej ilości mówiąc, że jutro chłopacy na budowie dostają wypłatę i potrzebują kupna większej ilości, do tego mężczyzna, który dzwoni mówi, że wieczorem pilnuje dziecka siostry, z czego miejscem spotkania staje się dom rzekomej siostry, na miejscu okazuje się, że w mężczyzna wyszedł w tam czasie do sklepu i do spotkania dochodzi na ulicy, dodam, że o godzinie wieczornej i nagle pojawia się dwóch mężczyzn z których jeden przystawia nóż do gardła osobie która te papierosy przywiozła, a drugi zabiera papierosy po czym obaj uciekają.

Chcę wszystkich przestrzec przed tak haniebnym wyczynkiem naszych rodaków, którzy wyrządzają ogromna krzywdę nikomu innemu jak swoim własnym rodakom i czują się przy tym bezkarnie. Za napaść z nożem w tym kraju grozi 15 lat, więc mam tylko nadzieje, że znajdą się oni szybko za kratkami!

majatebi
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2014 14:25
Lokalizacja: Stoke-on-Trent

Postautor: majatebi » 07 gru 2014 14:31

Straszna historia, szkoda że tacy ludzie robią nam złą opinię

Jakub288
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2015 22:17
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Padłam ofiarą polskich złodziei !!!

Postautor: Jakub288 » 13 mar 2015 22:45

Niestety, ale prawda jest taka, że za granicą najbardziej trzeba się obawiać właśnie rodaków. I to nie tylko w UK, ale i w innych krajach. Nie ma co się później dziwić, że mamy taką opinię za granicami :(

user334768
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2015 10:45

Re: Padłam ofiarą polskich złodziei !!!

Postautor: user334768 » 19 kwie 2015 10:49

user378028 pisze:Padłam ofiarą polskich złodziei !!!
Czesc. Możesz się ze mną skontaktować miałempodobna sytuacje
Chciała bym wszystkich przestrzec przed Polską przestępczą grupą, która dzwoni do osób zamieszczających ogłoszenie: sprzedam papierosy u umawiają się na kupno takich papierosów głownie w większej ilości mówiąc, że jutro chłopacy na budowie dostają wypłatę i potrzebują kupna większej ilości, do tego mężczyzna, który dzwoni mówi, że wieczorem pilnuje dziecka siostry, z czego miejscem spotkania staje się dom rzekomej siostry, na miejscu okazuje się, że w mężczyzna wyszedł w tam czasie do sklepu i do spotkania dochodzi na ulicy, dodam, że o godzinie wieczornej i nagle pojawia się dwóch mężczyzn z których jeden przystawia nóż do gardła osobie która te papierosy przywiozła, a drugi zabiera papierosy po czym obaj uciekają.

Chcę wszystkich przestrzec przed tak haniebnym wyczynkiem naszych rodaków, którzy wyrządzają ogromna krzywdę nikomu innemu jak swoim własnym rodakom i czują się przy tym bezkarnie. Za napaść z nożem w tym kraju grozi 15 lat, więc mam tylko nadzieje, że znajdą się oni szybko za kratkami!

user334768
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2015 10:45

Re: Padłam ofiarą polskich złodziei !!!

Postautor: user334768 » 19 kwie 2015 10:50

Czesc. MOŻESZ się ze mną skontaktować miałem podobna sytuacje. A może nawet to ci sami.

Mati102
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2015 11:52

Re: Padłam ofiarą polskich złodziei !!!

Postautor: Mati102 » 20 kwie 2015 11:57

Dziękuję za ostrzeżenie. Sam miałem podobną sytuację. Zakupiłem w sklepie internetowym pewne gadżety i niestety ich nie otrzymałem. Jeżeli padałeś lub padłaś ofiarą oszustwa, możesz takie oszustwo zgłosić do „Action Fraud” – działającego w Wielkiej Brytanii specjalnego centrum zbierającego informacje o oszustwach. Przypadki oszustw można zgłaszać do „Action Fraud” jeżeli przebywasz w Wielkiej Brytanii, jeżeli oszustwo miało miejsce na terenie Wielkiej Brytanii, lub też jeżeli w oszustwo zamieszany jest podmiot działający na terenie Wielkiej Brytanii, a do oszustwa doszło za pośrednictwem Internetu.
------

czarek663
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2015 14:44

Re: Padłam ofiarą polskich złodziei !!!

Postautor: czarek663 » 20 maja 2015 15:01

user378028 pisze:Padłam ofiarą polskich złodziei !!!

Chciałabym wszystkich przestrzec przed Polską przestępczą grupą, która dzwoni do osób zamieszczających ogłoszenie: sprzedam papierosy u umawiają się na kupno takich papierosów głownie w większej ilości mówiąc, że jutro chłopacy na budowie dostają wypłatę i potrzebują kupna większej ilości, do tego mężczyzna, który dzwoni mówi, że wieczorem pilnuje dziecka siostry, z czego miejscem spotkania staje się dom rzekomej siostry, na miejscu okazuje się, że w mężczyzna wyszedł w tam czasie do sklepu i do spotkania dochodzi na ulicy, dodam, że o godzinie wieczornej i nagle pojawia się dwóch mężczyzn z których jeden przystawia nóż do gardła osobie która te papierosy przywiozła, a drugi zabiera papierosy po czym obaj uciekają.

Chcę wszystkich przestrzec przed tak haniebnym wyczynkiem naszych rodaków, którzy wyrządzają ogromna krzywdę nikomu innemu jak swoim własnym rodakom i czują się przy tym bezkarnie. Za napaść z nożem w tym kraju grozi 15 lat, więc mam tylko nadzieje, że znajdą się oni szybko za kratkami!

Masakra.. ;/

monka855
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 26 paź 2016 10:53

Re: Padłam ofiarą polskich złodziei !!!

Postautor: monka855 » 26 paź 2016 15:04

W przypadku problemów związanych z zadłużeniem (m.in. nieruchomości, ale nie tylko) polecam kontakt z Europejskim Centrum Postępowań Upadłościowych.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości