Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Białogłowa
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2014 14:43

Praca za granicą a kredyt w Polsce?

Postautor: Białogłowa » 13 lis 2014 14:43

Od trzech lat przebywam we Francji. Tutaj pracuję. Moja rodzina mieszka w Polsce i ja planuję wrócić do kraju w najbliższym czasie. Mam trochę odłożonych pieniędzy, ale to zapewne za mało, aby kupić mieszkanie. Mam zatem pytanie, czy pracując legalnie za granicą mogę otrzymać kredyt hipoteczny w Polsce?

pomaran3a
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2014 11:52

Postautor: pomaran3a » 13 lis 2014 15:35

Witam
Możesz otrzymać kredyt, gdziekolwiek mieszkasz w Polsce, po powrocie do kraju zadzwoń do mnie na Nr 608 689 155.
Weź przed przyjazdem do kraju swoje pay slipy i p-60 (tak nazywa sie to w UK) we Francji nie wiem ale chodzi o paski comiesięcznej wypłaty oraz PIT roczny.
Mam nadzieję, że Twoje wypłaty idą na konto. Jesli to konto internetowe to tu na miejscu wydrukujesz swoje operacje z 6 ostatnich m-cy. Jeśli dostajesz pocztą na adres zamieszkania papierowe wyciągi to tez je weź. Banki w ten sposób sprawdzają czy nie masz tam zadłużeń.
Dobrze, że masz odłozone pieniądze bo obecnie banki wymagaja wkładu własnego, im większy wkład własny tym większa szansa na wynegocjowanie z Bankiem jak najniższej marży o kredytu.
Pozdrawiam
Więcej info, jeśli będziesz miała jakies pytania na pomaran3a@wp.pl


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości