Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Ania2310
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 23 mar 2012 20:50

Próba usiłowania morderstwa

Postautor: Ania2310 » 31 lip 2014 23:19

Witam,

Zastanawiałam się czy zamieścić tu taki post..jednak uznałam, że chciałabym poznać Waszą opnię...
Otóż..mój chłopak po tym jak z nim zerwałam...próbował mnie zabić!
Przeżyłam piekło..wrócił po swoje rzeczy...zostaliśmy sami w domu..wówczas zaatakował mnie największym nożem kuchennym...Krew była wszędzie..próbowal poderżnąć mi gardło, celował też w mostek ale się zakrywałam...Cudem wydostałam się z domu..PRZEZYŁAM! Nie chcę opisywać szczegółów..działo się jak w filmie, horror....Tydzień w szpitalu, 6 godzin operacji gdyż uszkodził mi przy okazji nerkę i złamał żebro..do tego pocięta ręka i ta szyja....Najważniejsze, że udało mi się przeżyć a on...oddał się w rece policji po 3 dniach..Teraz jest w więzieniu i czeka na wyrok. Ma postawione trzy zarzuty: Usiłowanie morderstwa, Posiadanie noża oraz rzeczywiste uszkodzenie ciała. Jest w WOTHSWORTH PRISON. Moje pytanie, czy ktoś z Was słyszał jak tam traktuje się "takich" więźniów? Dodam, że jest z pochodzenia Hindusem.
p.s A był takim spokojnym i opiekuńczym chłopakiem.....Chory z miłości, nie poradził sobie z tym wszystkim...w tym przypadku moje zerwanie chyba przekroczyło jego granice...Mam nadzieję, że więzienie czegoś go nauczy...oby!

kolejnyuser
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 15 lip 2014 22:10

Postautor: kolejnyuser » 01 sie 2014 01:05

Boisz się, że będzie traktowany za łagodnie czy za ostro?
Przepraszam, ale co ciebie, po tym co przeszłaś, obchodzi jak tam więźniwó traktują?
Przyznam, ze nie rozumiem...
Chyba powinnaś się cieszyć, żę ci się mimo wszystko udało przeżyć, a jego dosięgnie sprawiedliwość

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 01 sie 2014 11:58

Bo kobieta dla takich jest jak koza. Trzeba się taką opiekować i okazywać "milość", a jak przyjdzie czas poderżąć gardło.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 01 sie 2014 12:27

usercostam pisze:Bo kobieta dla takich jest jak koza. Trzeba się taką opiekować i okazywać "milość", a jak przyjdzie czas poderżąć gardło.


Mozesz laskawie przestac trollowac? :evil:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 sie 2014 13:31

userku myslales ze jak chwiile powazelinujesz to bedziesz mial jakies fory u wladzy? :lol:

Ania2310
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 23 mar 2012 20:50

Postautor: Ania2310 » 01 sie 2014 14:23

kolejnyuser pisze:Boisz się, że będzie traktowany za łagodnie czy za ostro?
Przepraszam, ale co ciebie, po tym co przeszłaś, obchodzi jak tam więźniwó traktują?
Przyznam, ze nie rozumiem...
Chyba powinnaś się cieszyć, żę ci się mimo wszystko udało przeżyć, a jego dosięgnie sprawiedliwość



Właśnie mam nadzieje, że potraktują go tam ostro, po tym co zrobił....
Nie ma jeszcze postawionego wyroku, mam nadzieje, że będzie jak najwyższy :-)

szoker2

Postautor: szoker2 » 01 sie 2014 14:49

Ania2310 pisze:
kolejnyuser pisze:Boisz się, że będzie traktowany za łagodnie czy za ostro?
Przepraszam, ale co ciebie, po tym co przeszłaś, obchodzi jak tam więźniwó traktują?
Przyznam, ze nie rozumiem...
Chyba powinnaś się cieszyć, żę ci się mimo wszystko udało przeżyć, a jego dosięgnie sprawiedliwość



Właśnie mam nadzieje, że potraktują go tam ostro, po tym co zrobił....
Nie ma jeszcze postawionego wyroku, mam nadzieje, że będzie jak najwyższy :-)


nie rozumiem twojej postawy, zakladam ze chrzescijanskiej.
Z jednej strony nie podoba ci sie zachowanie twojego oprawcy, a z drugiej zyczysz mu tego samego a nawet gorszego. o co kaman, ze tak powiem? oko za oko, maly fiutek za maly fiutek?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Próba usiłowania morderstwa

Postautor: aina24 » 01 sie 2014 20:13

Ania2310 pisze:
Ma postawione trzy zarzuty: Usiłowanie morderstwa, Posiadanie noża oraz rzeczywiste uszkodzenie ciała. [u]Jest w WOTHSWORTH PRISON.


wyroku jeszcze nie ma, wiec nie wiadomo co bedzie. Najgorzej maja ci z wyrkami za gwalty ze szczegolnym okrucienstwem i zabojcy (gdzie ofiara zmarla ( czyli wyroki od 25 w zwyz)

Przygotuj sie na to, ze obronca bedzie probowal zmienic zarzut usilowania zabojstwa na uszkodzenie ciala tylko, bo w takich przypadkach ciezko udowodnic, ze napawde chcial cie pozbawic zycia, czy tylko pobic, wiec obroncy za to sie chwytaja, a zmiana tego zarzutu moze znacznie zmnejszyc wyrok- szczegolnie jesli nie byl karany wczesniej.

Domyslam sie,ze sprawa jest w High Court?, jesli nie jeszcze w Crown, wiec jeszcze bedzie sie odwolywal, choc z drugiej strony, przez jego narodowosc bedzie mial w UK znacznie pod gorke. Jak zeznajesz to z takim przekonanien, ze chcial cie naprawde zabic, bo jego obronca bedzie drazyl.

powodzenia :wink:

dario44
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 03 paź 2014 12:36

Postautor: dario44 » 06 paź 2014 15:12

Jeśli masz dobrze opisaną obdukcję z wyraźnymi ranami ciętymi to raczej usiłowanie zabójstwa mu przyłożą i tyle.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron