Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 sty 2014 14:05

marekleyton pisze:Emi ja mowie o Kims kto jest magistrem kosmetologii w polsce , europejskie specjalizacja inwazyjnego usuwania Skutkow starzenia.
Uprawnienia prawie takie same jak dermatolog , prawie co prawda.
Specjalizacje robila w Holandii.

Tu w bardzo dobrym salonie / Bardzo Znane miejsce na CanaryWharf/ powiedzieli jej cytuje :
Dyplomy to w sypialni nad lozkiem a tu zaczniemy od zelow I rzes...


Wiec piszesz nie na temat i nadzieje na 360 na reke na tydzien robisz komus kto nawet 100 na tydzien nei wyciagnie.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 sty 2014 14:07

tu jest samotna matka a na innym z facetem ktory tu wczesniej przyjedzie - wiec jaka kuizwa samotna matka?

chyba sie o benefitach nasluchala dla samotnych matek i sie rozpedzila

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 19 sty 2014 14:11

emigrantka pisze:tu jest samotna matka a na innym z facetem ktory tu wczesniej przyjedzie - wiec jaka kuizwa samotna matka?

chyba sie o benefitach nasluchala dla samotnych matek i sie rozpedzila


to nie ta sama :D
tamta to rozwazna
i jej romantyczny oprzyjedzie wczesniej ;)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 sty 2014 14:22

no faktycznie...

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 19 sty 2014 14:31

nie no, ja nie wiem po co ludzie wierzą w opowieści, wuja rysia spod monopolowego. Też kiedyś kogoś posłuchałem :) Piękne bajki pisał. Już miałem bilet na lot kupować i walić do UK z 300GBP w kieszeni :) i co? i jeszcze jestem w polsce bo poznalem realia i zbieram by pojechać i żyć, a nie pojechać i wrócić [bardziej optymistyczna versja] ew. pojechać i wylądować na dworcu pod mostem albo coś. Ludzie zastanowcie sie nad tym

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 19 sty 2014 17:53

ale ludzie maja juz wizje swojej swietlanej przyszlosci, wiec troche nie w smak, ze 'osadnicy' burza ta wizje

chinskafilizanka
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2014 11:00

Postautor: chinskafilizanka » 19 sty 2014 21:42

aż zaniemówiłam..czytając wasze posty :D chyba wam sie w tej Anglii nudzi skoro takie pie... wypisujecie. Dobrze, że wam całkiem rozumu nie odjęło :) Pozdrawiam

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 19 sty 2014 21:43

powodzenia
szczegolnie w tych dwoch miesiacach

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 19 sty 2014 21:45

marekleyton pisze: Dyplomy to w sypialni nad lozkiem a tu zaczniemy od zelow I rzes...



ostatnia rzecz o ktorej mysle w sypialni to dyplomy :oops: kto w sypialni dyplomy czepia.. :lol:

chinskafilizanka
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2014 11:00

Postautor: chinskafilizanka » 19 sty 2014 21:46

to tylko plany, rozważam na razie opcje. Ponoć nie ma rzeczy niemożliwych są tylko trudne do wykonania. Nie mam zamiaru się tu kłócić. Czas pokaże jakie zmiany zajdą w Anglii a jakie w PL.

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 19 sty 2014 21:47

aina24 pisze:
ostatnia rzecz o ktorej mysle w sypialni to dyplomy :oops: kto w sypialni dyplomy czepia.. :lol:


jezus maria :lol: :lol: :lol:
juz nawet nie chce mi sie przeklejac MF :lol: :lol: :lol:

chinskafilizanka
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2014 11:00

Postautor: chinskafilizanka » 19 sty 2014 21:51

zjeżdżacie z tematu z lekka :)i wyluzujcie nikt wam stołka nie podbierze .. :wink: :wink:

KyaR
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2013 20:02

Postautor: KyaR » 19 sty 2014 21:54

jestem tu od dawna i tylko obseruje i dziś postanowiłam się wkońcu odezwać ;)

Ja jestem wykwalifikowanym kosmetologiem w Polsce i wyjechałam do Londynu do pracy i wcale nie było to jakimś wielkim wyczynem znaleźć prace w zawodzi za normalne pieniądze bo zarabiałam włąśnie po 350Ł tygodniowo i pracowałam po 9 godzin dziennie ale niestety w moim zawodzie to norma tyle i w Polsce się pracuje także mnie to wcale nie dziwiło... W Polsce prowadziłam swój salon ale jak się jest zakochanym to rzuca się wszytko i leci za facetem...

a jeśli chodzi o szukanie pracy to podstawą było przetłumaczenie mojego polskiego dyplomu przez tłumacza przysięgłego w Londynie żeby papier miał wartość urzędową resztę dyplomów ze szkoleń czy sympozjów przetłumaczyłam sobie sama... i nigdy nikt mi nie powiedział a odbyłam kilka rozmów o prace że mnie nie przyjmie bo nie mam angielskich dokumentów, zazwyczaj czepiali się o to że nie mam żadnego doświadczenia w pracy w Wielkiej Brytani bo moje siedmioletnie doświadczenie w Polsce było dla nich nie wystarczające. w ich mniemaniu kosmetyka u nich była bardziej rozwinięta niż w Polsce co było kompletnym absurdem...

Znalazlam prace praktycznie w ciągu jednego tygodnia i tu może co niektórzy się zdziwią ale u Litwinki która się okazała najlepszym pracodawcą jakiego kiedykolwiek miałam...

Jeśli ktoś czegoś chce to może i nie rozumiem dlaczego pisząc o kosmetyce wszyscy tu piszą tylko o tipsach... to takie trochę jak by powiedzieć o lekarzu że jest pielęgniarką...

I chińskie syfne miejsca gdzie można zniszczyć swoje paznokcie nie mają nic wspólnego z profesjonalną kosmetyką...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 sty 2014 21:55

chinskafilizanka pisze:nikt wam stołka nie podbierze .. :wink: :wink:


To akurat wiemy, zaden z piszacych regularnie na forum nie zajmuje sie paznokciami wiec Ty tez sie nie denerwuj bo nikt Cie nie zniecheca "bo sam chce wszystkich klientow miec"

:lol:

A nie, moment - MarekLeyton maluje Nmue od nog czasem cos mowila.... No to moze on jedynie sie o swoja "posade" boi

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 19 sty 2014 21:58

chinskafilizanka pisze:zjeżdżacie z tematu z lekka :)i wyluzujcie nikt wam stołka nie podbierze .. :wink: :wink:


jak zawsze :D
znajda sie jakies watki poboczne ;)


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron