Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Grabazlock
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2013 15:53

Phones 4U - Pytań Kilka

Postautor: Grabazlock » 25 wrz 2013 16:04

Witam serdecznie,
Mam kilka pytań odnośnie firmy specjalizującej się w telefonach komórkowych Phones 4U. Otóż mogę zrobić upgrade kontraktu z Vodafone ale niestety Vodafone nie ma w danym momencie danego telefonu na jakim mi akurat zależy (Samsung Galaxy Note 3) a Phones 4U taki model akurat już posiada. Byłem właśnie w salonie i nie do końca jestem pewien czy mogę dla Phones 4U tak do końca zaufać. Rozchodzi się o to że oferują mi cuda, cudawianki po bardzo niskich kosztach (niższych niż chociażby O2) i stąd moje podejrzenia i brak ufności. Bardzo proszę kogokolwiek o informacje związane z Phones 4U czy można im ufać, jaki mają biznes w tym że zrobią upgrade z Vodafone za mnie ale to oni dadzą mi nowjutki telefon, czy nie ma jakiś ukrytych kosztów i na co powinienem zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy z Phones 4U. Konkrat zobowiąże mnie do 2 lat płacenia więc nie chciałbym wpaść w jakieś bagno gdzie będę może musiał płacić jakieś ukryte koszty lub dla Phones 4U i Vodafone razem wziętych... Wszystkim Dziękuję za wszelkie info. Pzdr.
oto co mi zaoferowali: Samsung Galaxy Note 3 w cenie 69.99, 6 GB na Dane w 4G, 2 lata konkraktu i ten sam numer z Vodafone, Unlimited Min. oraz Text.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 43 gości

cron