Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
user1379403
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2008 09:00

Mobilny internet do laptopa

Postautor: user1379403 » 25 lut 2008 09:02

WItam

Czy ktoś używa mobilnego internetu do laptopa ? Poszukuję oferty właśnie na taki internet, interesuje mnie oczywiście dobry zasięg i transfer, ale również dobrze by było gdyby umowa była podpisywana max na 6 miesięcy a nie na rok, lub po prostu na czas nieograniczony.

Pzdr.

set
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2008 15:47

Postautor: set » 29 lut 2008 10:51

Ofert masz tyle ile jest operatorow w UK.
Wystarczy, ze wejdziesz na ich stronki internetowe i sie mozesz wszystkiego dowiedziec i porownac a nawet zamowic przez neta.
Ja mam telefon na abonament w 3-ce i wykupilem sobie add ons na nielimitowane kozystanie z internetu za £5 miesiecznie. Transfer mam slaby bo jakies 1M ale mi wystarczy (nawet kilka filmow sciagnolem ;) )
Zasieg generalnie moze zalezec od wszystkiego, nawet od grubosci murow.

artyj
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2008 17:59

Re: Mobilny internet do laptopa

Postautor: artyj » 17 mar 2008 18:18

user1379403 pisze:WItam

Czy ktoś używa mobilnego internetu do laptopa ? Poszukuję oferty właśnie na taki internet, interesuje mnie oczywiście dobry zasięg i transfer, ale również dobrze by było gdyby umowa była podpisywana max na 6 miesięcy a nie na rok, lub po prostu na czas nieograniczony.

Pzdr.

Ja używam t-mobile. Jest OK, w Londynie i poza. Mają opcje pay-as-you-go (pre-paid).

badzi0r
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 16 sty 2008 10:24

Postautor: badzi0r » 18 mar 2008 20:10

http://www.top10-broadband.co.uk/
Może to cos pomoże, a przynajmniej masz linki do dostawcow internetu.
http://www.top10-broadband.co.uk/types/ ... act_period


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron