Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
croux
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2013 10:36

SKY - zabieram do Polski

Postautor: croux » 14 lip 2013 10:44

Witam,

Pierwszy raz na forum dlatego prosze o wyrozumialosc.
Wracam do Polski i nie chce sie rozstawac z angielska telewizja. Do tej pory mialem freeview, ale przy powrocie zdecydowalem sie na sky i zabranie go ze soba do Polski.
Na dzien dzisiejszy box podpiety jest do lini telefonicznej i internetu. O ile linia telefoniczna nie stanowi problemu bo jej odpiecie nie ogranicza funkcjonalnosci o tyle internet jest juz lekko problematyczny.
Przy odpieciu internetu strace view on demand - podlaczenie internetu w polsce nie jest problemem, obawiam sie jednak, ze skoro sky w umowie ogranicza swoich uzytkownikow tylko do UK to podpiecie sie do internetu w Polsce gdzie jest inne IP moze spowodowac jakies niechciane konsekwencje.

Pytanie:
Czy ktos mial podobna sytuacje i moze wie jak do tego podejsc ??

dzieki,

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 15 lip 2013 21:59

Watpie zeby ktokolwiek namierzal Twoje IP. Nigdy o czyms takim nie slyszalam. Jesli nadal bedziesz placil rachunki to nikt sie nie bedzie interesowal Twoim kontem.
Jedyny klopot, ktory mi przychodzi do glowy, moze byc wowczas jesli ktos inny wprowadzi sie na Twoje miejsce i bedzie chcial miec Sky'a. Wtedy Sky bedzie sie z Toba staral skontaktowac (poniewaz moze byc tylko 1 konto na danym adresie) i jesli nie beda mogli tego zrobic, a nowy lokator bedzie bardzo naciskal, to moga Ci zablokowac konto.

croux
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2013 10:36

Postautor: croux » 15 lip 2013 23:12

ok, dzieki, nie pomyslalem o tej opcji z lokatorem.
Teraz pozostaje mi tylko czekac :P

dzieki

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 16 lip 2013 20:07

A ja sie wlasnie doczytalam, ze Sky Go nie dziala za granica ze wzgledu na zagraniczne IP... wiec moze On Demand tez bedzie zablokowane.
Niektore firmy moga Ci zapewnic brytyjskie IP gdy jestes za granica (za oplata), np. UK Proxy Server


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 32 gości

cron