Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
elinusia22
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2013 13:08

Problem z doladowaniem internetu z 3

Postautor: elinusia22 » 14 cze 2013 18:54

]Słuchajcie potrzebuje pomocy mam internet w 3 na doładowania no i przyszedł ten czas aby kupić doładowanie...i jakieś przekleństwo bo nie potrafię tego zrobić...jest opcja tylko zapłać przez przelew karta...proszę Was pomóżcie mi:))

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 15 cze 2013 00:59

Jak przekleństwo to chyba tylko ksiądz pomoże.

Napisz może coś więcej i trochę bardziej składniej, bo ja egzorcystą nie jestem.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2013 09:07 przez goraluk, łącznie zmieniany 1 raz.

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 15 cze 2013 08:13

goraluk pisze:Jak przekleństwo to chyba tylko ksiądz pomorze.

Napisz może coś więcej i trochę bardziej składniej, bo ja egzorcystą nie jestem.


Chodzi Ci o Pomorze Wschodnie czy Zachodnie?
:D

elinusia22
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2013 13:08

Postautor: elinusia22 » 15 cze 2013 23:40

Jak juz napisalam jest to internet z 3ki na doladowania, skonczy l mi sie wiec kupilam doladowanie.niestety nie wiem w jaki sposob mam to zrobic? Na tej stronie ktora mam jako 1sza gdy tylko wlaczam przegladarke jest opcja doladowania przez platnosc karta a ja tej opcji nie chce tylko voucher I nie potrafie tego znalesc.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 16 cze 2013 11:37

elinusia22 pisze:Jak juz napisalam jest to internet z 3ki na doladowania, skonczy l mi sie wiec kupilam doladowanie.niestety nie wiem w jaki sposob mam to zrobic? Na tej stronie ktora mam jako 1sza gdy tylko wlaczam przegladarke jest opcja doladowania przez platnosc karta a ja tej opcji nie chce tylko voucher I nie potrafie tego znalesc.


Nadal za mało dajesz informacji.

Tak czy inaczej pierwsze kroki skieruj do salonu three, idealnie z modemem, laptopem i tym voucherem. Oni ci pomogą bo mają do tego narzędzia. Mogą np. zwrócić ci pieniądze za niewykorzystany voucher i np. doładować broadband, lub obecnym voucherem doładują.

Ewentualnie wsadź kartę sim do telefonu, zadzwoń na 444 i tam automat każe ci podać numer vouchera i doładuje.

elinusia22
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2013 13:08

Postautor: elinusia22 » 18 cze 2013 21:37

Zadzwonilam doladowalo...ale internet nadal nie dziala wiec wchodze w my3account data allowance I tam wybieram za 15 funtow sposob platnosci voucher podaje 16 cyferek no I wychodzi ze mam rarejestrowac karte wpisuje nr z karty I pin ostatnie 6 cyferek a tu blad...nie wiem co juz robic rece opadaja!!!:-/


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron