Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Filip747
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2013 02:41

Uczciwy kurier-PACZKA-nie FIRMA KRZAK(bez numeru firmy itd)

Postautor: Filip747 » 23 maja 2013 03:00

Witam serdecznie

Jestem stosunkowo nowy na forum ,wiec prosze (tak wiem,niech zgadne) temat maglowany juz n-razy.

Niemniej szukam sensownej firmy ktora moglbym wyslac 2 paczki.
"Sensowna" niech sprecyzuje.
Firma co:
-nie kradnie (oj naczytalem sie naczytalem i o prawie kazdej cos zle pisza,to kradna alkohol to inne rzeczy)

-firmy ktora jest profesjonalna
-firmy ktora istnieje a nie jest jakim dodgy tworem dzialajacym na zasadzie ze Pan Zbynio pozyczy vana od Henia przyjedzie po paczke i tyle to widac bylo
TOTALNE BRAK JAKIEGOKOLWIEK ZABEZPIECZENIA

Poprosze wiec o wasze opinie,rady.Do wyslania ma 2 paczki najpewniej po 30kg z rzeczami zarowno mojej firmy glownie drobne rzeczy jak np ekpres,boomboxa itp,jako ze mysle ze wspolnikiem otworzyc oddzial w Krakowie,
Zalezy mi tym samym na firmie rzetelnej,ktora malo tego moglaby mi dostarczyc jakis dowod zawarcia umowy przesylki ,fakture.

Sam jestem ksiegowym wiec jakiekolwiek uchybienia czy tez interesy spod ciemnej gwiazdy napewno odpadaja.Niemniej jest tego za malo i za drobno na DHL.

Z gory dzieki za pomoc ,mam nadzieje ze sie odwdziecze rada pozniej.

Pozdrawiam
Filip

Filip747
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2013 02:41

Paczki do polski-uczciwy kurier

Postautor: Filip747 » 23 maja 2013 14:04

Ktokolwiek moglby mi doradzic wielokrotnie sprawdzona,legalna firme wysylkowa do Pl bede wdzoeczny.

Wysylka mialaby miejsce z Londynu do Katowic.

Pozdrawiam serdecznie

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 maja 2013 14:20

http://eagletransport.net.pl/

22 lata z nimi moje paczki jezdza i nic nigdy nie zginelo, odbior/dostawa na czas, polecam

Filip747
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2013 02:41

Postautor: Filip747 » 24 maja 2013 13:46

Witam a wystawiqjq Jakby co fakturki?

Filip747
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2013 02:41

Postautor: Filip747 » 24 maja 2013 14:05

No zdziwilbys sie co ludzie opisuja...fakt faktura,numer ewidencyjny legalnie zarejestrowanej dzialalnosci to zawsze podstawa w przypadku (odpukac ) pozniejszych roszczen w przypadku zniszczenia przesylki.

Jeszcze ktos sie spotkal z jakas firma godna polecenia.

P.s.w dzisiejszych czasach jakis to tez nie problem zfabrykowac zbior tylko z pozoru przypadkowych pozytywnych opinii,tym bardziej podchodzi do tego bardzo ostroznie

Pozdrawiam

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 maja 2013 14:45

Oczywiscie ze wystawiaja.

Baaaaaaaaaaaaaaaaaa przyjezdzaja po odbior na czas i na czas dowoza.

Nie obijaja/tluka/gubia rzeczy rowniez.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 maja 2013 01:47

emigrantka pisze:Oczywiscie ze wystawiaja.

Baaaaaaaaaaaaaaaaaa przyjezdzaja po odbior na czas i na czas dowoza.

Nie obijaja/tluka/gubia rzeczy rowniez.


A noszą paczki z uśmiechem czy przekąsem?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 25 maja 2013 16:56

Z usmiechem.

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - koty poglaskaja, psice poklepia... ehheheh

Filip747
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2013 02:41

Postautor: Filip747 » 26 maja 2013 01:14

blondynek pisze:z ciekawosci - a co Ci nie pasuje w tej firmie? za droga moze?


wiesz co nie mowie ze za drogo ale juz podciagaja pod RYANAIRa,dwa sa z drugiej story PL.
Zreszta czy to tylko jedyna taka ,rzetelna firma(slowo klucz)?

Nic musze jakies dobre pudelka zalatwic,pomierzyc,powazyc i zobacze co i jak dokladnie.Nie wiem tez jak sie to ma do wysylki takze drobnego sprzetu elektronicznego jak microwieza itp.

Oczywiscie o ile bede pewny to wole zaplacic wiecej i bys psokojniejszy,

Tak czy inaczej planuje idealnie tez ta przesylke odebrac osobiscie(tutaj napewno kuriera zatrzymam na chwile,aby wszsytko raz jeszcze sprawdzic przed podpisaniem mu czegokolwiek).Jako ze juz pare spraw chocby w sadach o odszkodowanie/zwrot wygralem to tez niestety mam chrzest bojowy za soba,niemniej 3mam kciuki za ludzi wciaz UCZCIWYCH I RZETELNYCH NA TYM SWIECIE(wciaz troche ich jest).

Jak sie przewoznik sprawdzi to napewno skorzystam z ich uslug wielokrotnie.

Pozdrawiam i dziekuje za rade ,pomoc!

Filip747
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2013 02:41

Postautor: Filip747 » 26 maja 2013 01:16

TO KTOS JESZCZE ZNA TAKOWA RZETELNA FIRME RZEWOZOWA...ktora dodam istenieje w realu?

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 27 maja 2013 09:15

Ja od dłuzszego czasu wysylam paczki z DPD przez www.przesylarka.pl za £18 - przynajmniej te do 31.5 kg z ubezpieczniem do 5k PLN wliczonym w cene. Do wiekszych (glownie gabarytowo) korzystam z FedEx'a - tez glownie przez Przesylarke (z UK do PL) lub TNT (z PL do UK, bo w tym kierunku z jakiegos powodu maja taniej niz FedEx). Wysylam po kilkanascie przesylek miesiecznie i jak na razie obylo sie bez zdanych problemow.

Filip747
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2013 02:41

Postautor: Filip747 » 28 maja 2013 00:42

blondynek pisze:komentarza z Ryanair za bardzo nie rozumiem; w kazdej firmie sa jakies ograniczenia; no chyba ze bedziesz wysylal DHL czy innym UPS ktore wlasnymi samolotami i ciezarowkami dysponuja do transportowania miedzy swoimi bazami

Filip747 pisze: ,dwa sa z drugiej story PL


Chodzilo mi ze jezeli Ryanair nalicza (poza przypuszczam sezonem wakacyjnym) normalnie okolo 30GBP za 15kg round trip to jakby nie patrzac wychodzi 1GBP/Kg.Przyznam ze myslalem ze wysylka szczegolnie droga ladowa jest tansza.

Wracajac do eagletransport to jak naliczaja 17GBP za 17KG paczke i kazdorazowo 1GBP za kazdy dodatkowy KG to wychodzi w sumie podobnie.
No oczywiscie nie prownuje to to chorych cen w okresie wakacyjnym irlandzkiego przewoznika.Dokladnie o to mi chodzilo.

pozdrawiam i jak najbardziej prosze o kontakt takze to innych rekomendowanych firm...zawsze to jakis wybor.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron