Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
dorotawrozka
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2013 23:42

wrozka

Postautor: dorotawrozka » 22 maja 2013 23:43

WROZKA POMOZE CI ROZWIAZAC ZYCIOWE PROBLEMY.

CHCESZ SIE DOWIEDZIEC CO CIE CZEKA?

CZEGO MOZESZ UNIKNAC?

SLUZE PORADA I POMOCA.

DOROTA

07407068195

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 maja 2013 23:55

bana dla siebie nie przewidzialas?

:lol:

AnkaFic
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2013 11:31

Postautor: AnkaFic » 23 maja 2013 10:20

Raz byłam u wróżki i wg niej od dwóch lat powinnam być mężatką i mieć bliźniaki :) Dodam, że jestem bezdzietną singielką. Nie wierzę we wróżby. Sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 23 maja 2013 11:04

AnkaFic pisze:Raz byłam u wróżki i wg niej od dwóch lat powinnam być mężatką i mieć bliźniaki :) Dodam, że jestem bezdzietną singielką. Nie wierzę we wróżby. Sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie.


Znaczy starą panną jesteś, mówiąc po Polsku.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 23 maja 2013 11:22

kwestia nieco dyskusyjna..
nie wierze w to, ze wrozka moze przewidziec, ze sie bedzie mialo blizniaki, ale wierze, ze jest cos w tych znakach zodiaku. Np to, ze mam duzo siostr i kazda jest inna i kazda jest taka jak opisuja ich znaki zodiaku. Ja jestem z pod znaku ryby i wszystko pasuje. Siostra jest z pod znaku Lwa. Z wygladu podobna do mnie, ale charakter zupelnie inny, taki jaki opisuje znak zodiaku lwa itp.. tak wiec wierze, bo nie ma innej opcji, ze cos musi byc w tym, ze jak sie urodzimy w damym dniu miesiaca to cechy okreslone bedziemy miec, i wiem, ze wrozki pytajac o date urodzenia kieruja sie tymi wlanie opisami. Stad po czesci we wrozki wierze, ze maja wiedze i cos tam moga powiedziec, nie wszystkie ale te oczytane. Natomiast nie ma czegos takiego, jak- bedziesz miala blizniaki itp, to juz przesada, tego przewidziec sie nie da :lol: Jesli np powie mi, ze bede miala faceta, to to raczej przewidzi w ten sposob, ze ryby sa romantyczne najbardziej ze wszystkich znakow, jesli ryby kieruja sie miloscia w zyciu to facet sie zdaje podstawa by miec :D wiec chocby swiat sie walil i palil bez chlopa bym nie umiala zyc itd... tak wiec po czesci we wrozki wierzyc mozna do jakiegos stopnia, to moje zdanie :D

AnkaFic
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2013 11:31

Postautor: AnkaFic » 23 maja 2013 11:30

goraluk pisze:
AnkaFic pisze:Raz byłam u wróżki i wg niej od dwóch lat powinnam być mężatką i mieć bliźniaki :) Dodam, że jestem bezdzietną singielką. Nie wierzę we wróżby. Sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie.


Znaczy starą panną jesteś, mówiąc po Polsku.



Tak, starą panną :) Jeśli trafię kiedyś na odpowiedniego faceta to mam jeszcze nadzieję być Panną Młodą :)

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 23 maja 2013 11:50

Wróżki, horoskopy i te wszystkie brednie.
Każdy horoskop się sprawdza bo jest taki sam, tylko zmienione są słowa.
Każdy horoskop mówi, że: Będziesz mieć dobre dni, będziesz mieć złe dni, będziesz mieć pieniądze, będziesz mieć problemy finansowe.
Wróżki przekazują to co "pacjent" chce usłyszeć.
Kobieta - w 90% chce mieć rodzinę, męża, dzieci, dom, stabilne szczęśliwe życie rodzinne.
Facet - chce mieć życie pełne przygód, ruchu i niezapomnianych przeżyć emocjonalnych (nie koniecznie miłosnych), dobry sportowy wózek i zawsze doskonałą kondycje fizyczną.
I wróżka czy wróż to dostarcza, po prostu zarabia na tym, że potwierdza wasze marzenia, wasze oczekiwania.
Przy odpowiednim treningu, sami możecie mieć wszystko czego zapragniecie!
Polecam poczytać o "Prawie przyciągania". Lub jak kto woli po angielsku (lepiej i więcej materiałów) "Law of attraction".

EwelinaWojnowska
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2013 09:28

Postautor: EwelinaWojnowska » 23 maja 2013 11:54

goraluk pisze:
AnkaFic pisze:Raz byłam u wróżki i wg niej od dwóch lat powinnam być mężatką i mieć bliźniaki :) Dodam, że jestem bezdzietną singielką. Nie wierzę we wróżby. Sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie.


Znaczy starą panną jesteś, mówiąc po Polsku.


A od jakiego wieku jest się starą panną? Bo nie wiem czy się łapię ;)

I jakie warunki jeszcze trzeba spełniać żeby nią być? Jak jestem samotna, ale otwarta na nowe znajomości - jestem starą panną? :)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 23 maja 2013 12:11

blondynek pisze:
aina24 pisze:wrozki pytajac o date urodzenia kieruja sie tymi wlanie opisami.

mylisz astrologie z wrozbami :lol:



niczego nie myle... wrozki pytaja o date urodzenia... no nie mowie o takich cygankach co zatrzymaja w parkach.. :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 maja 2013 12:46

Jedyna osoba ktora "trafila" z mnostwem spraw to byla wlasnie Cyganka jaka spotkalam w Warszawie.

Dosiadla sie do mnie z kawiarence i poprosila o kawe. Za ta kawe, z fusow (!!!) mi "powrozyla" (moich, z mojej kawy) i .. az strach sie bac jak trafila ze wszystkim co powiedziala. Kupe lat temu to bylo, nie w moim miescie, przypadkowo - nie ma opcji zeby mnie "znala" czy cokolwiek wiedziala...

Ale bym sie fusiatej kawy napisala....

8)

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 23 maja 2013 13:12

emigrantka pisze:bana dla siebie nie przewidzialas?

:lol:


Ha ha, dobre! :D

Ja nie wierze w zadne takie rzeczy, w horoskopy tez nie.
Wedlug horoskopu wychodzi na to, ze wszyscy ludzie urodzeni w danym przedziale miesiaca maja taki sam charakter, co jest oczywiscie nieprawda.
Ja sama jestem koziorozcem i jak czytam o koziorozcu to prawie nic sie nie zgadza.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 maja 2013 13:38

a ja w horoskopy/charakterystyki znakow wierze

nie badziewie z tylu szmatlawcow oczywiscie ale w prawdziwe horoskopy

boszka8
Gastarbeiter
Posty: 42
Rejestracja: 04 kwie 2013 16:25

Postautor: boszka8 » 23 maja 2013 22:38

hejka, ja też byłam wieki temu u wróżki. To co przepowiedziała to się sprawdziło. Nic nie wspomniała że na stare lata znajdę się w UK. A pytałam się czy gdzieś daleko wyjadę ??? :lol:


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości

cron