Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
alicjaap
Gastarbeiter
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2013 23:25

Postautor: alicjaap » 08 sie 2013 23:26

wrozby,horoskopy,tarot...itp...zawsze w tym mozna sie doszukac cos o sobie...pamietajmy jedno ze to my jestesmy kowalami swojego losu i karta to nie wyrocznia...i my sami jestesmy pisarzami wlasnej biografii...jezeli nie wiecie o czym napisalam to proponuje zaglebic temat o ezoteryce...naprawde ciekawa lektura...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 09 sie 2013 10:33

nie ma nikt takiej władzy by znać czyjąś przyszłość, a jedynie są tacy co bieda się do pupy dobrala więc najłatwiej kupić karty, mieć wyobraźnię i czadu :lol:

olaolaa
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2014 09:51

Postautor: olaolaa » 25 kwie 2014 10:16

Z ciekawości sprawdziłam stronkę polecaną przez koleżankę wyżej (http://wizytauwrozki.pl/) i wydaje się interesująca (o dziwo poza usługami wróżbiarskimi są tam też artykuły z dziedzin ezoteryki). Swojego czasu miałam fazę na "szybkie" wróżby w TV - przed snem to był mój ulubiony program :) Telefony się urywały mimo późnej pory, więc można było usłyszeć wiele naprawdę zacnych historii życiowych :) Z czasem jednak odeszli moi ulubieni wróżbici i program stracił na atrakcyjności ;)

malaala
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2015 10:02

Re: wrozka

Postautor: malaala » 01 lip 2015 10:07

ja tam w żadne wróżki nie wierzę.
Obrazek


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron