Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
lubomir
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2012 17:32

paczka do Polski

Postautor: lubomir » 28 kwie 2013 13:57

czy ktoś ma doświadczenie z wysyłaniem paczek do Polski?, jak tak , proszę poleć firmę kurierską ,thx

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 01 maja 2013 09:06

To zalezy co wysylasz :) Jak masz jakies standardowe paczki to www.przesylarka.pl i DPD za 18 funtow - przesylam z nimi bardzo czestp pomiedzy Polska a UK i odwrotnie i nigdy nie mialem problemow plus maja bardzo milych ludzi w obsludze klienta. W przypadku delikatnych rzeczy lub czegos co ma dotrzec szybko mozna wyslac tez z nimi ale z FedExem - troche drozej, ale za to bardzo szybko.

Przy mega duzych przedmiotach mozesz zadzwonic do TNT w UK - maja specjalna infolinie dla niestandardowych przedmiotow - z doswiadczenia wiem, ze sa w stanie przewiezc wszystko i wszedzie, tylko przy niewiele wartych przedmiotach ich ceny moga wydawac sie zaporowe.

Jesli masz cos duzego i silne nerwy mozesz tez sprobowac uslug pierwszego lepszego "Pana Stefana z Vanem" tylko upewnij sie, ze posiada ubezpieczenie - niech przysle Ci skan swojej umowy z ubezpieczalnia na dany transport, bo jak cos pojdzie nie tak, to mozesz miec pozniej problem.

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 01 maja 2013 09:57

Ja uzywalem tego:

http://www.britport.net/

Bezproblemowo

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 01 maja 2013 09:59

Jeden pies - tez maja DPD tylko za 23 funty (BritPort) zamiast 18 (Przesylarka).

Filip747
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2013 02:41

Postautor: Filip747 » 28 maja 2013 15:51

Sith pisze:Jeden pies - tez maja DPD tylko za 23 funty (BritPort) zamiast 18 (Przesylarka).


Wiekszosc z tzw fireme kurierskich ma DPD i tylko posrednicza(jak to posrednik).bardziej mnie inetertesuje jakiego typu maja umowy z DPD i czy wszystkie paczki w DPD sa tak maltretowane na automatycznej sortowni,czy tez to zalezy w jakims stopniu od serwisu jaki wykupil ten wlasnie Pan Tadzio-posrednik:P


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 59 gości

cron