Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
dawidmizia
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2013 19:08

PROM Duver - Dunkierka. Wazne pytanie.

Postautor: dawidmizia » 13 mar 2013 19:11

Witajcie, mam pytanie, poniewaz zarezerwowalem prom na 3 osoby + samochod ale okazalo sie, że jedziemy w 4 osoby. Z tego co pisze na stronie to cena za prom to cena za 5 osob + samochod. Zmieniajac rezerwacje na 4 osoby musze zaplacić 25F za "zmiane rezerwacji", czy jest to konieczne ? Czy jezeli nie zmienie to mogą mnie nie wpuscic na prom ? Z gory dziekuje za odp Dawid

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 14 mar 2013 11:20

nie wiem gdzie rezerwowales ten prom ale w dfds seaways robisz rezerwacje na samochod + ilosc osob, jezeli przyjedziesz z wieksza iloscia pasazerow (max 9) to po prostu prosza cie o paszporty, nie ma zadnych doplat, to nie zmiana rezerwacji.

dawidmizia
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2013 19:08

Postautor: dawidmizia » 14 mar 2013 11:46

Dokladnie kupowalem to na stronie "aferry.pl" ale przewoznik to dfds seaways. Takk - cena biletu jest taka sama dla jednej osoby jak i dla 5 osob. Tylko moje obawy pojawily sie dlatego , ze dzwonilem na podany przez nich numer i powiedzialem jak sprawa wyglada, ze jednak nie jade w 3 osoby a w 4 i dowiedzialem sie, ze powinieniem to zmienic w rezerwacji na 4 osoby - co kosztuje 25F. Jednak zdrowy rozsadek podpowiada mi, ze to nie jest konieczne skoro i tak cena nie zalezy od ilosci osob.
Vojtas mowisz, ze smialo moge jechac? Nie przejmowac sie, wpuszcza normalnie?

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 14 mar 2013 12:24

Ja z reguly jak kupuje bilet na prom wpisuje tylko siebie, niejednokrotnie zdazylo mi sie jechac w wiecej osob (zona, brat, ojciec) ktore mi sie podpiely na wyjazd i nigdy nie bylo zadnych obiekcji na bramkach, wiec jedz smialo i nie doplacaj do biletu :)

dawidmizia
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2013 19:08

Postautor: dawidmizia » 14 mar 2013 17:47

Ok, dzieki wielkie za pomoc. Mam nadzieje, że nie bedzie zadnych problemow :)


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 58 gości