Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
kalius
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2013 07:07

Czy jest mi potrzebny kurs ESOL???

Postautor: kalius » 18 lut 2013 07:11

Witam.

Pewnie macie juz dosc pytan o Obywatelstwo UK ale niestety jestem kolejna osoba ktora sie tego chce podjac.

W wymaganiach UK Border Agnecy pisze ze musze uczeszczac na kurs ESOL i po nic zdac egzamin Life in The UK.

Moje pytanie to:
Jezeli zdam egzamin Life in The UK to czy nadal musze przestepowac do kursu ESOL i przedstawiac go w aplikacji?

Pozdrawiam

Polskauk
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 mar 2013 18:23

Test lub Esol

Postautor: Polskauk » 02 mar 2013 19:42

Do obywatelstwa potrzebna jest znajomosc jezyka angielskiego. Dowod: albo zdany test Life in the UK ALBO kurs ESOL ale z tym to tez nie tak od razu. Musisz pokazac ze przeszlas wszystkie etapy tzn Entry Level 1, Entry Level 2 itd czyli ze mialas kursy zrobione i mialas w nich progres- dowod to twoje swiadectwa. Jesli masz tylko np Level 2 to sie nie kwalifikujesz. Musisz zrobic Life in the UK. Ja aplikowalam o obywatelstwo pod koniec stycznia i tez chcialam zrobic to przez kurs ESOL (mialam tylko Level 2 zrobiony w Anglii) i nie kwalifikowalam sie.

user1095697
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2011 21:47

Re: Czy jest mi potrzebny kurs ESOL???

Postautor: user1095697 » 18 cze 2013 00:02

kalius pisze:Witam.

Pewnie macie juz dosc pytan o Obywatelstwo UK ale niestety jestem kolejna osoba ktora sie tego chce podjac.

W wymaganiach UK Border Agnecy pisze ze musze uczeszczac na kurs ESOL i po nic zdac egzamin Life in The UK.

Moje pytanie to:
Jezeli zdam egzamin Life in The UK to czy nadal musze przestepowac do kursu ESOL i przedstawiac go w aplikacji?

Pozdrawiam


naucz sie testow life in the uk i idz zdac egzamin,zadnym esolem glowy sobie nie zawracaj,wazne zebys rozumial to co bedziesz czytal,bo egz. zdaje sie na kompie na zasadzie pytanie a,b,c odpowiedz do wyboru.jak zdasz dostaniesz certyfikat,dolacz potrzebne dokumenty i wyslij do home office.Zobacz moj watek w tym dziale"Obywatelstwo UK"


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości