Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
polaczek1299
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 07 gru 2012 19:41

Materiały do nauki na prawo jazdy w UK

Postautor: polaczek1299 » 07 gru 2012 20:02

Witam
Czy warto kupić te materiały? http://www.kursant.co.uk

Czy te materiały są wartościowe i zagwarantują nam zdanie egzaminu?
Ostatnio zmieniony 08 gru 2012 19:22 przez polaczek1299, łącznie zmieniany 1 raz.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 07 gru 2012 20:07

NIC i NIKT poza samym soba niczego ci w zyciu nie zagwarantuje.

Jak potraisz jezdzic, znasz znaki/przepisy - zdasz (za ktoryms tam razem).

Jak nie - zadne "materialy" niczego nie zagwarantuja

polaczek1299
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 07 gru 2012 19:41

Postautor: polaczek1299 » 07 gru 2012 21:23

Wiem wiem, ale nie wszystko na kursach jest tak dobrze wykładane stąd to pytanie o te materiały.
Może faktycznie warto? Szukam kogoś kto może je zakupił i by się wypowiedział czy są w tych materiałach ciekawe rzeczy

salopea
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2012 17:41

Postautor: salopea » 13 gru 2012 11:40

Kup sobie kodeks drogowy, testy i plyte hazard i jak sie nauczysz to zdasz... Wyklady sa zbedne.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 13 gru 2012 17:14

Uważam, że po 3 egzaminie oblanym osoba powinna mieć najmniej 3 lata przerwy do następnego podejścia.
Bo co to za kierowca, który za 5, 10 czy 15 razem zda egzamin bardziej z litości, bo widać, że do prowadzenia pojazdu nie ma predyspozycji.
To tak a propos Prawa Jazdy:)

user1095697
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2011 21:47

Postautor: user1095697 » 23 sty 2013 22:55

Niczego nie kupuj oprocz plyty hazard perception i ksiazki do nauki testow(po angielsku) i ewentualnie kodeks drogowy po polsku.Nie musisz umiec mowic po angielsku,wystarczy ze ROZUMIESZ TO CO CZYTASZ(chyba ze jestes kompletnie zielony z angielskiego,wtedy nie wiem co Ci doradzic...)Jak opanujesz material to zdasz bez pomocy posrednikow i innych cwaniakow.Jazda i egzamin to juz pikus.Ja tak zdalem kategorie C i D.Pozdrawiam i zycze powodzenia.Jak cos to pisz.

marzenaj
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2012 14:16

Postautor: marzenaj » 24 sty 2013 16:47

Ja robilam prawo jazdy w tamtym roku i za pierwszym raze wszystko zdane. Tylko kupilam kodeks drogowy i ksiazke z testami a reszty sie uczysz w czasie lekcji jazdy. Jezeli masz fajnego i dobrego instruktora to nawet ci pomoze jak zapytasz. Ja sie uczylam z the aa i bardzo dobrze ucza.

SebaHan
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2013 20:38

Re: Materiały do nauki na prawo jazdy w UK

Postautor: SebaHan » 04 kwie 2013 20:44

polaczek1299 pisze:Witam
Czy warto kupić te materiały? http://www.kursant.co.uk

Czy te materiały są wartościowe i zagwarantują nam zdanie egzaminu?

Czego oczekujesz? Gwarancji, że zakupione materiały zdadzą za ciebie egzamin? Takiej gwarancji nie da Ci nikt. Owszem, znam osobę, która twierdzi, że zawarty tam materiał bardzo jej pomógł, ale egzaminów za nią nie zdał. To co podałeś należy traktować jako materiał mający na celu pomoc w przygotowaniu do egzaminu, a nie cudownym sposobem za Ciebie go zdać, natomiast otwartą sprawą jest (i na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć) czy takie materiały są Ci potrzebne, czy np zakup kodeksu załatwi sprawę (w co mimo wszystko wątpię).

Krystian37
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2013 11:25

Re:

Postautor: Krystian37 » 08 kwie 2013 11:40

Zgadzam się z wypowiedzią Sebastiana. owszem pomimo, że w moim przypadku takie materiały są już zbędne (mam już prawko), to pozwoliłem sobie sprawdzić co ciekawego można znaleźć na podanej przez niego stronie. Uważam, że materiały tam zawarte są jak najbardziej pomocne (skoda, że ja w chwili gdy by takowe mi się przydały o tym nie pomyślałem, ale z drugiej strony nie te czasu), jednak materiały aby nie wiem jakie były, mają być pomocą, poprzez korzystanie z nich nauczysz się teorii, poznasz zasady i przepisy teoretycznie, jest to jak najbardziej potrzebne (przynajmniej ja mam takie zdanie) i przydatne, ale nie uchroni cie przed myśleniem na drodze i za ciebie egzaminu nie zda, natomiast tak jak napisałem ułatwi jego zdanie i przyda się już w praktyce na drodze, bo chyba nie wyobrażasz sobie codziennej jazdy bez znajomości przepisów

Eizzy
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 05 sie 2013 13:45

Postautor: Eizzy » 25 wrz 2013 07:57

Hmm, nie miałam styczności z tymi materiałami. Ja osobiście korzystałam z tych firmy Emano - http://www.emano.co.uk/ i jak dla mnie są rewelacyjne. Udało mi się zdać egzamin - zarówno teorię jak i praktykę - za pierwszym razem, więc naprawdę pomagają się bardzo rzetelnie przygotować. :)


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 71 gości