Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
salopea
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2012 17:41

Sztuki walki - zapisac sie czy nie

Postautor: salopea » 05 gru 2012 13:07

Hej. jestem troche znudzona zyciem codziennym i pomyslalam ze warto bylo by zaczac ,,cos'' trenowac. Mysle o karate, zawsze fascynowaly mnie sztuki walki...Jedank mam pewne obawy : czy to jest dla mnie, czy dam rade, brak mi odwagi zeby pojsc i sie zapisac. Znajome nie mysla o takich rzeczach wiec mam pewne opory czy kobiecie wypada, czy beda sami faceci i czy sie nie osmiesze .... Moze ktos z was trenuje i pobudzi mnie do dzialania???

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Re: Sztuki walki - zapisac sie czy nie

Postautor: PaniDomuLondyn » 05 gru 2012 17:52

salopea pisze:Hej. jestem troche znudzona zyciem codziennym i pomyslalam ze warto bylo by zaczac ,,cos'' trenowac. Mysle o karate, zawsze fascynowaly mnie sztuki walki...Jedank mam pewne obawy : czy to jest dla mnie, czy dam rade, brak mi odwagi zeby pojsc i sie zapisac. Znajome nie mysla o takich rzeczach wiec mam pewne opory czy kobiecie wypada, czy beda sami faceci i czy sie nie osmiesze .... Moze ktos z was trenuje i pobudzi mnie do dzialania???


Zastanow sie i odpowiedz sama przed soba: czy tego chce? Czy jest mi to potrzebne?

Porzuc wszelkie mysli typu: "to nie dla mnie" - nie wiesz jak nie sprobujesz, "czy kobiecie wypada" - a mezczyznie wypada? Jak tak to i Tobie tez, wszyscy jestesmy ludzmi, "czy sie nie osmiesze?" - wyobrazasz sobie sytuacje ze przychodzisz na trening a tam wszyscy w smiech? Ja nie wyobrazam sobie.

Zapytaj sie tak szczerze siebie i nie sluchaj tych "innych" glosow w Twojej glowie.

Ja bym Ci poradzila: Go for it !
Ale to Ty musisz podjac decyzje.

canislucky
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2013 15:02

Postautor: canislucky » 18 kwie 2013 23:50

Witam

Trenuje od 3 lat aikido w Polsce i chciałem zapytać czy w Londynie, gdybym wyjechał na stale można trenować bez problemu czy jakies badania wymagają przed zapisami?? Czy można spotkać Polaków na takich treningach?? Być może tez innymi stylami walki się w przyszłości zainteresuję...na razie chcę dopracować swoje aikido aikikai.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 58 gości