Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Otwarcie sklepu internetowego

Postautor: NoToCo » 03 sie 2012 07:53

Jestem zielona w tym temacie dlatego chciałabym zapytać bardziej doświadczonych gdzie najlepiej otworzyć sklep internetowy, żeby nie przepłacać i ile rozsądnie powinna kosztować domena (chyba tak to się nazywa).

Przejrzałam oferty 1&1 i Create, ale mają masę opcji, a ja nie mam pojęcia co się naprawdę w takim sklepie przydaje i za co warto zapłacić.

Interesuje mnie mały sklepik, podstawowe opcje (żebym się nie pogubiła) i niewielki asortyment.

Wszelkie praktyczne rady dotyczące prowadzenia sklepu internetowego również mile widziane.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 03 sie 2012 08:57

No to będziesz miała problem, żeby to wszystko porobić. Dużo czytania....
Ja ci polecę to:
http://www.fasthostingdirect.co.uk/
Serwer z domeną *.co.uk za £20 na dwa lata.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 03 sie 2012 10:50

Dzięki. Cena faktycznie lepsza.

Kompletnie wiem jak to wygląda od strony technicznej, czy ten Website Builder jest łatwy w obsłudze? Ma specjalne opcje do tworzenia sklepu internetowego (a nie zwykłej strony)?

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 03 sie 2012 15:54

Nie mam pojęcia. Nigdy nie używałem tego 'Website Builder'.
Pewnie to są jakieś gotowe szablony ale lipne przypuszczam no i skoro chcesz sklep to na nic ci to sie nie zda. W panelu będą już gotowe skrypty do zainstalowania, między innymi e-commerce. Wybierasz jeden, instalujesz, ustawiasz i gotowe.

poznanianka
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2011 03:09

Re: Otwarcie sklepu internetowego

Postautor: poznanianka » 18 sie 2012 04:19

NoToCo pisze:Jestem zielona w tym temacie dlatego chciałabym zapytać bardziej doświadczonych gdzie najlepiej otworzyć sklep internetowy, żeby nie przepłacać i ile rozsądnie powinna kosztować domena (chyba tak to się nazywa).

Przejrzałam oferty 1&1 i Create, ale mają masę opcji, a ja nie mam pojęcia co się naprawdę w takim sklepie przydaje i za co warto zapłacić.

Interesuje mnie mały sklepik, podstawowe opcje (żebym się nie pogubiła) i niewielki asortyment.

Wszelkie praktyczne rady dotyczące prowadzenia sklepu internetowego również mile widziane.


Czesc
napisz do mnie ola.f2@wp.pl. mam strone ktora by ciebie zainteresowala w UK
pozdrawiam Olka

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 18 sie 2012 09:20

A ta strona to jakaś tajemnica? Ja się w maile i cudowne oferty nie bawię.

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 18 sie 2012 11:19

Ja mogę pomóc w \"postawieniu\" takiego sklepiku ;)

Bezpłatnie - w ramach zwykłej pomocy.

Jak chcesz to odezwij się na tom.krol@rocketmail.com. i powiedz czego konkretnie oczekujesz od tego sklepiku, czy masz jakąś grafikę, żeby go maksymalnie spersonalizować pod Twoje potrzeby itp.

Pozdrawiam

poznanianka
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2011 03:09

Postautor: poznanianka » 18 sie 2012 13:56

NoToCo pisze:A ta strona to jakaś tajemnica? Ja się w maile i cudowne oferty nie bawię.


zadna tajemmnia to nie jest:) Wiem,ze chcesz otworzyc sklepik internetowy i mialam dla ciebie oferte. Ja z moim mezem mieszkamy w Usa. W marcu tego roku weszlismy z nasza firma na rynek UK.
Poszukuje osob, ktorzy chcialyby z nami wspolpracowac. To jest nasza strona www.uk.shop.com/billandaleks W Usa jest ponad 4000 sklepow , ktorzy sa naszym partnerem (a juz w Uk od marca jest ponad 800 sklepow.
Jesli chcesz wiecej informacji napisz email do mnie to porozmawiamy.
pozdrawiam serdecznie

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 19 sie 2012 20:09

Chyba powinnam na początku napisać, że towarem są rzeczy ręcznie zrobione przeze mnie i że nie interesuje mnie sprzedawanie czegokolwiek.

EiTKrol - dzięki wielkie - odezwę się na pewno w tym tygodniu.

cybulka
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2015 10:51

Re: Otwarcie sklepu internetowego

Postautor: cybulka » 20 lut 2015 10:54

Ja też myślałam o otwarciu sklepu internetowego ale trzeba się porządnie do tego przygotować jak tak sobie czytam na forach to ciągle dochodzi coś nowego c jest istotne. Ostatnio czytałam też parę ciekawych artykułów, które wydaje mi się mogą być przydatne, także jakby ktoś miał ochotę się zapoznać to podrzucam :)

http://inwestycje.pl/ecommerce/Dlaczego-moj-sklep-nie-sprzedaje;241227;0.html
http://nowymarketing.pl/a/4273,polski-e-commerce-najwazniejsze-czynniki-i-zmiany


a i pamiętajcie, że teraz bardzo ważne jest też RWD strony, jakby ktoś nie wiedział o co chodzi
http://marketingmobilny.pl/responsive-web-design-1/
http://marketingmobilny.pl/responsive-web-design-od-laika-do-praktyka-cz-ii/

wpcontent
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2015 09:11
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie sklepu internetowego

Postautor: wpcontent » 26 lut 2015 09:25

sklep internetowy
Ostatnio zmieniony 09 mar 2015 16:24 przez wpcontent, łącznie zmieniany 1 raz.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Otwarcie sklepu internetowego

Postautor: banita » 26 lut 2015 10:42

nie wiem czy znasz sie na stronach, ale na ksiegowosci widac ze wcale :lol:


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości