Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
user864091
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 13 wrz 2007 00:25

Vista i Virgin Media czy ktos miał juz ten problem??

Postautor: user864091 » 09 mar 2008 23:26

Witam i pytam jak w temacie bo od około roku mam broadband z Virgin i chodzi bez problemu na moim stacjonarnym komputerze z windows xp ale jak podlączyłem kabel do nowego laptopa z Vistą to nie ma szans na połaczenie z netem i nie wiem jak to obejść.Na pewno najpewniejszym rozwiazaniem byloby odinstalowanie Visty i zainstalowanie Xp ale może juz ktoś przerabiał ten temat i moze jest to do obejścia bo ja już wymiękam i nie mam pomysłu co z tym dalej mam robić .Proszę porade jezeli już ktoś mial ten problem i udało mu sie wybrnąć .Pozdrawiam Adam :cry:

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 19 mar 2008 11:32

Powinieneś mieć tą płyte instalacyjną do Virgin Broadband. Lecz z tego co pamiętam jest to stara płyta i nie wiem czy program jest kompatybiliny z Vistą. Najhlepszym rozwiązaniem jest zadzwonienie do Virgin i zapytanie o pomoc.

user1266835
Gastarbeiter
Posty: 42
Rejestracja: 19 paź 2007 13:52

Postautor: user1266835 » 19 mar 2008 22:51

http://www.virginmedia.com/help/compatible/


na stronie virgin sa instrukcje, zjedz w dol az zobaczysz tekst:

Setting up your Internet connection - broadband.

Whether you've purchased a new PC or just upgraded to Vista you'll want to be up and surfing quickly. To help you the following leaflet will talk you through getting your Virgin Broadband service working when using Vista, Basic or Premium versions. Simply choose the one that is right for your email address and off you go. The instructions as designed to help a brand new customer to Virgin Broadband get going. However they will work just as well for existing customers – minus a few steps!

i kliknij na odpowiedniego linka...


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości