wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
jaro1520
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2011 22:00

AGMA PRZEWOZY TO PORZADNA FIRMA

Postautor: jaro1520 » 15 lis 2011 22:32

witam. korzystam z uslug tej firmy pare lat i nigdy nie bylo problemu.mam wielu znajomych ktorzy rowniez nie maja zadnych zastrzezen,wiec nie uwazam ich za oszustow bo czegos nie zrobili i nie wzieli za to pieniedzy.czesto tez z nimi jezdze jako pasazer i wiem jak firma funkcjonuje.dlatego ludzie nie wypisujcie bzdur bo prawdziwych oszostow nie brakuje na tym swiecie.maja wiele zlecen z tego co wiem jezeli czegos nie zrobia to nastepnym razem zabieraja bez zadnych oplat.pozdrawiam POLECAM W 100%

sylwiaQ
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 26 kwie 2011 00:11

Postautor: sylwiaQ » 16 lis 2011 01:14

ile płaci się za przejazd z Londynu do Polski??

zaxoniec
Gastarbeiter
Posty: 72
Rejestracja: 19 gru 2010 16:19

Postautor: zaxoniec » 16 lis 2011 13:58

Pewnie 1,20 za kilogram zywej wagi, karton i kanapki trzeba miec wlasne. :lol:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: AGMA PRZEWOZY TO PORZADNA FIRMA

Postautor: Starababa » 16 lis 2011 20:17

jaro1520 pisze:witam. korzystam z uslug tej firmy pare lat i nigdy nie bylo problemu.mam wielu znajomych ktorzy rowniez nie maja zadnych zastrzezen,wiec nie uwazam ich za oszustow bo czegos nie zrobili i nie wzieli za to pieniedzy.czesto tez z nimi jezdze jako pasazer i wiem jak firma funkcjonuje.dlatego ludzie nie wypisujcie bzdur bo prawdziwych oszostow nie brakuje na tym swiecie.maja wiele zlecen z tego co wiem jezeli czegos nie zrobia to nastepnym razem zabieraja bez zadnych oplat.pozdrawiam POLECAM W 100%


wlasciciel firmy? hehhe

user859924
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2012 13:35

Postautor: user859924 » 10 cze 2012 13:38

haha AGMA to PARODIA firmy kurierskiej. Biora kase jaka chca nie ma zadnych stawek stałych. Co do odbierania i doręczania paczek to w totolotka prędzej trafisz. Jeżeli chodzi o informację to lepiej nie dzwonić na numery podane bo jak koleś odbierze to jeszcze cie zje.. że jakiejkolwiek informacji szukasz. ZERO profesjonalizmu ODRADZAM WSZYSTKIM.

mariakm89
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2013 08:20

AGMA PRZEWOZY TO OSZUŚCI, OSTRZEGAM!

Postautor: mariakm89 » 07 sie 2013 08:29

Witam, zgadzam się z przedmówcami. Firma AGMA z Kraśnika jest wyjątkowo nieprofesjonalna. Moje paczki przechowywali ponad miesiąc, żadnego kontaktu z nimi nie ma, telefony odbierają kierowcy, którzy obrzucają obelgami i groźbami. Szef (pan Jarosław O***) wysyła obraźliwe smsy. Kontaktowałam się w ich sprawie z policją, straciłam przez tę firmę dużo nerwów i pieniędzy. Naprawdę nie polecam, bardzo nieprofesjonalna firma.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości