wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
gawin
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2011 17:17

Agma przewozy - uwaga oszuści

Postautor: gawin » 09 sie 2011 17:27

Witam,

Mimo zarezerwowania z 2 tyg wyprzedzeniem przejazdu z UK do PL i kontaktowaniu się telefonicznie z przewoznikiem, w dzień wyjazdu nie odbierał telefonu-olał mnie i pojechał do PL (telefonu do dzisiaj nie odbiera). Co ciekawsze: dzien przed wyjazdem umówił się na konkretną godzinę. Dodzwonilem się do drugiego busa tej firmy, który powiedział ze jest już w Belgii i nie chciał udzielić info na temat pierwszego busa stwierdzając ze nie ma z nim kontaktu od kilku h.... A z kolei biuro w PL odpoweidziało, iż "...busy są w Anglii, chłopaki mają awarie ale nie wiem jak poważną..."

Straciłem 2 tygodnie czekając na debili, nie polecam tego przewoznika, mam nadzieje ze to info pomoże komuś uniknąć podobnej sytuacji.

Pozdrawiam, a przewoznikowi AGMA życzę szybkiego upadku :twisted:

dorian22couk
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2011 19:48

Postautor: dorian22couk » 29 paź 2011 19:56

Potwierdzam opinie przedmowcy
Po raz pierwszy gdy umowilem wizyte na odebranie paczki kierowca nie dosc ze kompletnie nie mogl okreslic czy to bedzie sobota rano-po poludniu wieczorem w nocy czy tez w niedziele rano po poludniu , zadzwonil do mnie o 5 rano zadzwonil do mnie kierowca po czym oswiadczyl ze za godzine bedzie u mnie ze juz jada ... i na tym sie skonczylo pozniej nie odbieral telefonow ode mnie , 2 dni pozniej zadzwonilem pod drugi numer ( 2 numery sa podane ) przedstawilem sytuacje jednak nikt nie wiedzial co sie stalo , ten drugi kierowca zapewnial ze na nastepnym weekendzie on osobiscie sie zjawi i te paczke odbierze - po raz kolejny podalem dane adress itd tyle ze temu drugiemu kierowcy . Teorytycznie wszytsko bylo umowione zadzwonilem aby sie przypomniec bo stwierdizlem po pierwszymr azie ze firma nie zbyt kumata za kazdym razem kto inny odbieral telefon i trzeba bylo wszystko powtarzac od nowa - totalny burdel tam maja , w sobote zadzwonilem po raz kolejny oczywiscie nikt nic nie wiedzial o mojej paczce po czym stwierdzili ze juz w tym tyg nie da rady jej odebrac - nawet slowa przepraszam nie uslyszalem same buraki tam pracuja bez kultury osobistej i tolerancji dla klienta OMIJAC SZEROKIM LUKIEM TYCH BARANOW

jaro1520
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2011 22:00

Postautor: jaro1520 » 15 lis 2011 22:08

witam.oczym wy ludzie piszecie.jakie to oszustwo jezeli nie wzieli pieniedzy i czegos nie zrobili to nie oszustwo.wspolpracuje z ta firma ladnych pare lat i nie mam zadnych zastrzezen.mase moich znajomych korzysta z ich uslug i tez nigdy nie slyszalem zlego slowa.znam ta firme od podszewki maja duzo klijentow i moze czasami cos pomina ale uwazam ze to pozadna firma.

ewenement2011
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 10 maja 2011 18:27

Postautor: ewenement2011 » 15 lis 2011 22:14

jesli sie ktos z kims umawia konkretnie,a potem sobie olewa sprawe to jest niekompetentny i tym samym jest oszustem w pewnym znaczeniu.Gdybym sie z kims umawial,ze chcem jechac do Pl na konkretny dzien,a gosc potem by nawet nie odbierał to bym chyba wyszedł z siebie i stanal obok.Nie cierpie takich ludzi.

jaro1520
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2011 22:00

Postautor: jaro1520 » 15 lis 2011 22:45

czesto z nimi jezdze i nie raz podjezdzaja po kogos pod dom i wychodzi ktos i mowi ze nie jedzie a godzine wczesniej potwierdza wyjazd. duzo jest takich przypadkow

dorian22couk
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2011 19:48

Postautor: dorian22couk » 20 lis 2011 16:32

jaro - jesli ktos sie z Toba umawia na konkretny termin i nie przyjezdza to nie jest oszutwo ?? jesli ktos po raz drugi sie umawia dzwonisz i nadal potwierdzaja przyjazd i mimo to nadal nic to nie jest oszustwo ?? jesli ktos Cie budzi o 5 nad ranem i mowi ze bedzie za godzine po czym podaje argument jakoby ,,zaspal,, kierowca i minal moj adres to nie jest oszutwo ?? widac ze jestes jednym z nich ktory pracuje z tymi jelopami bo zaden normlany czlowiek nie wchodzilby tutaj tracil czas tylko i wylacznie po to aby zostawic pozytywny komentarz takiej wspanialej firmie jak AGMA hahaha zero profesionalizmu po prostu , wszystkiego co najgorsze zycze tej firmie oraz oczywiscie braku klientow !

atomek72
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2011 11:17

Postautor: atomek72 » 04 gru 2011 11:29

witam tez miałem taki problem z inną firmą mam namiary na kolesia co wozi paczki bardzo tanio okazyjnie ale trzeba mu podwiezdz ja akurat mam blisko ale daje mu duzo sztuk to nawet po 10f wychodzi piszcie to podam namiar pozdrawiam i bez nerw

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 04 gru 2011 12:28

atomek72 pisze:witam tez miałem taki problem z inną firmą mam namiary na kolesia co wozi paczki bardzo tanio okazyjnie ale trzeba mu podwiezdz ja akurat mam blisko ale daje mu duzo sztuk to nawet po 10f wychodzi piszcie to podam namiar pozdrawiam i bez nerw


tak koniecznie dajcie paczki komus z 2 postami na londynku, czy znajomemu kogos z 2 postami na londynku... buahaaaaa

atomek72 pisze:ja co tydzien do polski jezdze to ci moge przywisc ze dwie trzy zgrzewki tylko na hejs musił bys podjechac po to napisz jak cos trzeba z poloski mam miejsce bo to ciezarówka


to na "kolesia" masz namiary czy sam sobie chcesz business rozkrecic i losi szukasz?

izbelka1
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013 17:18

agma -oszusci

Postautor: izbelka1 » 31 sty 2013 17:20

Prosze nie wysylac paczek przez firme Agme przewoz paczek i osob!
Wysylalam paczke z Anglii do Polski paczka doszla ale byla rozkradziona. Nie bylo polowe rzeczy. Uwazajcie!!!

bbyab87
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2013 11:58

AGMA Przewozy, PORAZKA!!

Postautor: bbyab87 » 19 lip 2013 12:08

Mialam jakze wielka nieprzyjemnosc miec do czynienia z firma AGMA Przewozy. Firma bardzo nieprofesjonalna a Pana ktory jest pod delefonem nazwalabym wrecz prostakiem! Zamowilam kuriera z tygodniowym wyprzedzeniem za pomoca smsa, dzien pozniej zadzwonilam by upewnic sie ze dostali zgloszenie. Pan z pod numeru 818 844 931 oraz 603 774 244 potwierdzil ze tak na perwno jest zgloszenie i bedzie zrealizowane w terminie. Paczka miala byc odebrana w czwartek w nocy okolo polnocy, wiec czekalam... zadzwonilam ok 1 czy jada. Pan mnie poinformowal ze troche maja opznienie i beda ok 6-8 nad ranem. Czekalam do 10 i nic, zadzwonilam co sie dzieje a on ze on nie ma z tym nic wspolnego i ze musze zadzwonic do kierowcy. Kierowca nic o odbiorze nie wiedzial i mowi ze najwyzej za tydzien. Chcialam zadzwonic ponownie na powyzszy numer ale Pan nie raczyl juz odebrac ode mnie telefonu (dzwonila 6 razy). KOMPLETNA AMATORKA i CHAMSTWO!!!!!! nie polecam!!!!

marzena2769
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2013 18:57

Postautor: marzena2769 » 02 sie 2013 12:26

Podpisuje sie pod kazdym złym słowem o tej firmie.To kompletnie nieodpowiedzialni ludzie i nawet jesli skarge złożysz do szefa to nie ma to znaczenia bo szef jest tymi samymi nićmi szyty.

mariakm89
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2013 08:20

AGMA przewozy - oszuści, OSTRZEGAM!

Postautor: mariakm89 » 07 sie 2013 08:24

Witam, zgadzam się z przedmówcami. Firma AGMA z Kraśnika jest wyjątkowo nieprofesjonalna. Moje paczki przechowywali ponad miesiąc, żadnego kontaktu z nimi nie ma, telefony odbierają kierowcy, którzy obrzucają obelgami i groźbami. Szef (pan Jarosław O***) wysyła obraźliwe smsy. Kontaktowałam się w ich sprawie z policją, straciłam przez tę firmę dużo nerwów i pieniędzy. Naprawdę nie polecam, bardzo nieprofesjonalna firma.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości