wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
tomekwpl
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2011 17:47

Postautor: tomekwpl » 26 cze 2011 18:03

Jak wolisz :roll:

Ja i tak jestem zdania że dobrze trafiłem. Ale za pójdę za radą i dam komuś do sprawdzenia - wątpie żeby to był blondynek :P

Odezwę się jak będę miał jakieś info :wink:

Puchalski
Gastarbeiter
Posty: 30
Rejestracja: 01 cze 2011 16:07

Postautor: Puchalski » 26 cze 2011 21:39

blondynek pisze:
wkrolik pisze:Ja korzystałem z usług jednej firmy, podam Ci e maila: babeltower.ltd@gmail.com..


przestan juz to kryptoreklame uprawiac; zakladasz co chwila nowy nick i piszesz po jednym czy dwa posty non stop o babel tower


... uja warte to biuro jak samo siebie zachwala. Precz ze spamerami !

tomekwpl
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2011 17:47

Postautor: tomekwpl » 27 cze 2011 18:51

Puchalski to nie spam!!! :wink:
Nazwałbym to innym podejściem do życia społecznego :lol:
Szkoda że na reklamy w TV nie narzekasz - "precz z komercyjnymi TV!!!":wink:

Polacy to zadziwiajacy narod...

Nom zadziwiający nie powiem :lol:

szukaja i korzystaja z uslug 'gdzie taniej' - nie sluchajac rad ze czasem lepiej troche wiecej zaplacic i miec pewnosc ze cos porzadnie zrobione,

Żeby to tak było że cena idzie w parze z tym za co płacimy. Niektórzy za samą markę liczą sobie krocie... Nie mówiąc o marży dla sprzedawcy w którą wliczona jest też reklama za którą my płacimy...

ale jak im czlek przysluge chce zrobic - gardza

Hmmm - myślisz że pierwszy lepszy który Cię nie zna uwierzy że chcesz zrobić komuś przysługę ot tak z dobroci serca ?

tomekwpl
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2011 17:47

Postautor: tomekwpl » 30 cze 2011 20:28

Jeśli chodzi o mnie to wydaje mi się że moja miara na tle innych wypada całkiem i obstaję przy swoim że dobrze trafiłem z Babel Tower. Pochwaliłbym twoje usługi ale nie, dzięki - nie skorzystam :P[/code]

wojak85
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 03 lip 2011 17:10

Postautor: wojak85 » 03 lip 2011 17:17

blondynek pisze "mowilam" hmmm bardzo ciekawe bo myślałem że jesteś rodzaju męskiego a tu proszę ...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lip 2011 09:20

wojak85 pisze:blondynek pisze "mowilam" hmmm bardzo ciekawe bo myślałem że jesteś rodzaju męskiego a tu proszę ...


od 3427 postow mielismy takie przeczucia i prosze, wydalo sie

no blondynku(o) pokaz co tam chowasz w majtkach :wink: :lol: :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lip 2011 12:38

trzymamy za jaja znaczy sie slowo a jak nie to wytarmosimy za cycki

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Postautor: marcinek33 » 03 kwie 2013 14:20

Ja również w ostatnim czasie miałem problem z dokumentami. Znam język dobrze ale nie na tyle profesjonalnie, żeby ogarnąć wszystkie trudne zwroty. Skorzystałem w usług biura tłumaczeń Translax i jestem bardzo zadowolony więc mogę polecić. Tłumaczenie zostało wykonane bardzo szybko - na tym zależało mi najbardziej. Mają bardzo wiele placówek - możesz się z nimi bez problemu skontaktować nawet w Londynie.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 03 kwie 2013 15:24

marcinek33 pisze:Ja również w ostatnim czasie miałem problem z dokumentami. Znam język dobrze ale nie na tyle profesjonalnie, żeby ogarnąć wszystkie trudne zwroty. Skorzystałem w usług biura tłumaczeń Translax i jestem bardzo zadowolony więc mogę polecić. Tłumaczenie zostało wykonane bardzo szybko - na tym zależało mi najbardziej. Mają bardzo wiele placówek - możesz się z nimi bez problemu skontaktować nawet w Londynie.


Ważne jest by tłumacz "czuł" język jaki tłumaczy. Inaczej mogą wyjść bzdety.
Bo nie wszytko da się przetłumaczyć 1:1.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron