wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
PesaLondyn
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2011 08:48

Handel Internetowy i Allgero na szkoleniu w Londynie

Postautor: PesaLondyn » 08 kwie 2011 13:35

Czesc:)

Czy widzieliście informację o szkoleniu PESA (Polonijne Edukacyjne Spotkanie Allegro)?
Poszperałam w necie i dowiedziałam się, ze w szkoleniu udzial moze wziac kazdy, bez ograniczen. Rewelacja!!
Od niedawna probuje spradawac na alelgro dlatego tez chetnie sie wybiore i dowiem co zrobic aby lepiej sprzedawac:)

Dla zainteresowanych:
www.pesa.eduinvest.pl

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: Handel Internetowy i Allgero na szkoleniu w Londynie

Postautor: Starababa » 08 kwie 2011 13:36

PesaLondyn pisze:Czesc:)

Czy widzieliście informację o szkoleniu PESA (Polonijne Edukacyjne Spotkanie Allegro)?
Poszperałam w necie i dowiedziałam się, ze w szkoleniu udzial moze wziac kazdy, bez ograniczen. Rewelacja!!
Od niedawna probuje spradawac na alelgro dlatego tez chetnie sie wybiore i dowiem co zrobic aby lepiej sprzedawac:)

Dla zainteresowanych:
www.pesa.eduinvest.pl


I po to sie zarejestroweales?

Spier..........................dalaj spamerze

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 08 kwie 2011 13:46

allegro biedna firma, nie stac ich ani na ogloszenie ani nawet na inteligentnego spamera :roll: nawet nazwy pracodawcy nie potrafi przepisac :lol:

PesaLondyn pisze:spradawac na alelgro

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 09 kwie 2011 10:09

Obrazek

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 10 kwie 2011 01:29

Kolego z Allegro (lub Algedro - jak tam wolisz),

a czytałeś kiedyś regulamin Allegro? A nie zauważyłeś, że jest bandycki? Nie odnosisz wrażenia, że byle szmaciarski pracownik Allegro może usunąć Twoje ogłoszenie? Albo zablokować konto. A zauważyłeś, że można komuś dać negatywną opinię wg własnego widzimisię?
Oraz to, że na Allegro się nic nie dzieje.
Nawet nie ma sensu ich hackować.

Rajem jest Ebay i Paypal oraz ich irański właściciel. To jest dopiero walka o przetrwanie!
Zabrzmi to trochę megalomańsko ale udało mi się pokonać Wielkiego Brata. Najbardziej bandycki system na świecie.
Robię z nimi co chcę a Ebay i Paypal się miotają i szukają dziury w swoim systemie.

Z zainteresowanymi chętnie się podzielę na forum.

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 10 kwie 2011 14:01

udało mi się pokonać Wielkiego Brata. Najbardziej bandycki system na świecie.
Robię z nimi co chcę a Ebay i Paypal się miotają i szukają dziury w swoim systemie.

Z zainteresowanymi chętnie się podzielę


Obrazek


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości