wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 08 mar 2011 01:23

Karolina171 pisze:
juzekbrona pisze:
StaraBaba pisze:Juz nam JozekBrona z forum zniknal bo jego malolata z jakims abdullahemwisimulacha z domu spierniczyla......

Oczywiscie ma do rzeczy jakiej narodowosic jest.

Normalny jak widzi ze dziewczyna (jezeli) ma naprawde problemy to cos wymysl zeby pomoc. Moga np razem mieszkac, placic na pol itd...

Ale nie znajac faktow, dla mnie wyprowadzanie sie z domu 17 latki to masakra - moja corka ma 21 (no prawie) lat i siedzi na tylku w domu.

Matka pije? Zaiteresowalas sie dlaczego pije? Moze cos sie da z tym zrobic.

Do ojca nie wrocisz "bo chcesz z chlopakiem" byc..hmmmmm

Za malo szczegolow, nie bede sie wiec wypowiadac.. wiecej...


Nie zniknął Babciu.

Wypisz, wymaluj moja ex córka. TYLKO JEJ MATKA NIE PIJE.

No to Ci odpowiem zasr... małolato.

Możesz się wyprowadzić. Do swojego zacha czy machmeda. Idź do swojego Councilu i zgłoś ten fakt.
Najlepiej będzie, jak oskarżysz swoją matkę o alkoholizm lub przemoc w rodzinie. Uwierzą Ci bo w UK children are always right.
Jeżeli Twoja matka jest tu legalnie i jest zarejestrowana w Home Office lub prowadzi działalność gospodarczą, to się jeszcze poślizgasz na jej swiadczeniach. Ale tylko do czasu, kiedy skończysz 18 lat. Później to już sama z achmedem zostaniesz a Twoja matka może na Tobie położyć laske.

Musisz być perfidnie sprytna. Twój achmed czy zach Ci w tym pomoże bardzo chętnie.

Niestety, pełnej porady Ci nie udzielę.


Po pierwsze mój chłopak to Polak ale nic wam do tego.
Po 2 zasr...małolato to sobie mów do swoich dzieci o ile je posiadasz a nie do mnie bo nic o mnie nie wiesz ani Ty ani StaraBabcia ani nikt z tego forum,ale najwyrazniej obrazanie innych na forum podwyzsza wasza samoocene.

Niestety, pełnej porady Ci nie udzielę.
-Myślisz że chciałabym porade od człowieka który nie wiedząc nic o mnie i mojej sytuacji w domu pisze takie rzeczy ? Wsadz sobie ta porade czlowieku.[/quote]

No to, fcuk, idź do CAB albo do Councilu. Co, języczka nie znasz??? To po ch... tu przyjechałaś?!
Na forach szukasz porady???.
Rusz mózgiem i dupą i zasięgnij rady u źródla do cholery!. Albo na Angolie.
Gdzie Ty jesteś?! W Białymstoku czy w UK? Jesteś w wieku szkolnym. Powinnaś zap... ać po angielsku. Tym Waszym pieprzonym slangiem. Tylko masz problem. Bo tego Waszego bełkotu nikt nie rozumie.
K...rwa, jak mnie debile wk... ja.

Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości