wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
zientall
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2007 08:17

ELEKKTRONIK SERWISANT AUTOBUSOW MAN SZUKA PRACY W LONDYNIE!!

Postautor: zientall » 09 lis 2007 08:23

Witam jak w temacie poszukuje pilnie pracy na terenie Londynu obecnie jestem w Polsce pracuje w zajezdni autobusowej jako serwisant autobusow marki MAN posiadam zdolnosci elektryczne jak i mechaniczne chetnie podejme prace jako mechanik badz jakakolwiek . Mam takze doswiadczenie w naprawach telefonów komórkowych pracowalem takze w serwisie NOKIA . Z gory dzieki za zainteresowanie .

Kontakt:
email: zientall@o2.pl
tel: 605-159-178

misia7
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2007 15:28

Postautor: misia7 » 09 lis 2007 15:39

Witaj!

Dlaczego szukasz pracy akurat w Londynie??Jeżeli mogę ci coś poradzic to o wiele łatwiej jest znależc fajną,dobrze płatna pracę poza Londynem,w jakiejś mniejszej miejscowości (no chyba że w Londynie masz znajomych u których chcesz się zatrzymac na początek).Pisze to z własnego doswiadczenia.Pracuję w podobnej branży jako Electronic Repair Technician w firmie elektronicznej znajdującej w małej miejscowosci niedaleko Oxfordu.Powiem ci,że prac tego typu jest naprawde bardzo dużo.Wystarczy tylko powysyłac CV w kilka miejsc i na pewno ktos się do Ciebie odezwie.Wszystko zależy od dośwadczenia no i przede wszystkim od tego jaki jest twój angielski.

Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 09 lis 2007 15:51

proponuje wejsc na londynek.net/jobseekers i dodac swoj profil, firmy naprawde korzystaja z tej bazy danych o czym moglismy sie przekonac na ostatnich targach pracy.

powodzenia

misia7
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2007 15:28

Postautor: misia7 » 09 lis 2007 17:27

Najlepsza strona z ofertami pracy to moim zdaniem www.reed.co.uk
Ja moja pracę znalazłam właśnie tam.Dokładnie taką jak chciałam :)

zientall
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2007 08:17

Postautor: zientall » 11 lis 2007 17:25

Nie mam nikogo w Londynie a szukam tutaj pracy poniewaz to duza metropolia i mysle ze jej tu duzo niestety na podroz w ciemno mnie nie stac dlatego szukam przez internet moze ja znajde a moze ktos mi pomoze co !


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości