wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
Emines
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2009 11:45

Szukam pracy Prosze o pomoc

Postautor: Emines » 04 sty 2010 11:00

Wiem ze jest dzial ogloszenia, juz tam sie oglosilem, ale forum czyta wiele ludzi, moze macie badz znacie kogos kto szuka pracownikow do biura, czy na jakas produkcje, mam doswiadczenie takze w telefonicznej obsludze klienta. Angielski komunikatywny.
przepraszam za zasmiecanie forum ale juz nie mam pomyslow..
mateusz.eska@gmail.com.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: Szukam pracy Prosze o pomoc

Postautor: Emigrantka » 04 sty 2010 11:39

Emines pisze: mam doswiadczenie takze w telefonicznej obsludze klienta. Angielski komunikatywny.


:lol:

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 06 sty 2010 04:48

OK, nie zwracaj uwagi na kretyńskie odpowiedzi. Napisz, dlaczego szukasz pracy w Wielkiej Brytanii na polskim forum?
Naprawdę myślisz, że Polacy w UK Ci pomogą? Urodziłeś się wczoraj?

emigrantka

Postautor: emigrantka » 06 sty 2010 09:31

juzekbrona pisze:OK, nie zwracaj uwagi na kretyńskie odpowiedzi.


No wlasnie .... :lol:

juzekbrona pisze:Napisz, dlaczego szukasz pracy w Wielkiej Brytanii na polskim forum?


Bo angielski KOMUNIKATYWNY


juzekbrona pisze:Naprawdę myślisz, że Polacy w UK Ci pomogą? Urodziłeś się wczoraj?


Z pustego to i Salomon....

Do pracy w telefonicznej obsludze klienta z "komunikatywnym angielskim"?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 sty 2010 10:15

emigrantka pisze:Do pracy w telefonicznej obsludze klienta z "komunikatywnym angielskim"?


a nie? dawno nikt do ciebie nie dzwonil albo nie probowalas czego zalatwic na infolinii jakiejs? wszedzie sami z komunikatywnym angielskim, nie pije tu do polakow to nas to akurat tam jest garstka.

ostatnio gosc nie zalapal mojego kodu wiec mu po "wojskowemu" go podaje to w ogole nie skumal o co biega :shock:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 06 sty 2010 11:10

Trzeba bylo morsem podac ;)

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 06 sty 2010 17:56

Banita, ciesz sie, ze nie musiales literowac kolejnych liczb w numerze telefonu (mnie o to prosili :mrgreen: ).

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 sty 2010 08:09

hehehe dobre :lol:

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 08 sty 2010 04:33

Jak sie dzwoni do Inland Rev. to przewaznie nie chco z tobo rozmawiac jak dzwonisz w imieniu kogos innego.

Mowio, ze majo polskich tlumaczy. I dajo takiego do sluchawki.

Ostatnio uslyszalem:

Zis lejdi is telefoning (!) to giet a clejm form for taks kredit.

Powtórzcie to sobie na głos dosłownie tak, jak to czytacie.

Wyrwałem kobicie słuchawkę z ręki i po prostu faceta [piii...].

Praca dla wszystkich. Lub prawie.

Emines
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2009 11:45

Postautor: Emines » 10 sty 2010 21:30

Nie zauwazyliście jednej rzeczy, między tymi zdaniami jest kropka. ;]
Mam doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta ktore zdobyłem pracując u jednego z największych Polskich operatorów komórkowych w Polsce. A, że angielski komunikatywny to osobna sprawa.
Czemu na polskim forum?
Jakos tak NORMALNIE pierwsze przyszło mi to do głowy, że może rodacy pomogą, zawsze łatwiej załatwić coś po polsku niż angielsku.
Skąd wiesz, że szukam tylko tu? Szukam na wielu serwisach "pracowych", a że londynek jest jednym z największych portali społecznościowych gromadzących polaków w UK to i tu zamieściłem posta.
Niestety otrzymałem tylko w polskim stylu wyśmiewcze odpowiedzi. Thanks people. :shock:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 11 sty 2010 08:59

Emines pisze:Nie zauwazyliście jednej rzeczy, między tymi zdaniami jest kropka. ;]


Alez oczywiscie ze zauwazylismy....nie zmienia to jednak faktu ze:

Emines pisze:Mam doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta ktore zdobyłem pracując u jednego z największych Polskich operatorów komórkowych w Polsce. A, że angielski komunikatywny to osobna sprawa.


Nie, to nie "osobna sprawa" bo,, szukasz pracy w UK....

Do telefonicznej obslugi klienta to z komunikatywnym angieskim mozesz w Polsce aplikowac.. moze.. nie tutaj (pomimo zartow powyzej)

:lol:

user1728052
Gastarbeiter
Posty: 82
Rejestracja: 15 lut 2009 22:53

Zauważ,że...

Postautor: user1728052 » 12 sty 2010 23:31

Emines pisze:Nie zauwazyliście jednej rzeczy, między tymi zdaniami jest kropka. ;]
Mam doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta ktore zdobyłem pracując u jednego z największych Polskich operatorów komórkowych w Polsce. A, że angielski komunikatywny to osobna sprawa.
Czemu na polskim forum?
Jakos tak NORMALNIE pierwsze przyszło mi to do głowy, że może rodacy pomogą, zawsze łatwiej załatwić coś po polsku niż angielsku.
Skąd wiesz, że szukam tylko tu? Szukam na wielu serwisach "pracowych", a że londynek jest jednym z największych portali społecznościowych gromadzących polaków w UK to i tu zamieściłem posta.
Niestety otrzymałem tylko w polskim stylu wyśmiewcze odpowiedzi. Thanks people. :shock:

...zauważ ze banita jest moderatorem na tym forum.Jakie forum tacy moderatorzy.Spoko tu innego stylu odpowiedzi nie uświadczysz.A teraz sobie poytaj jak będzie reakcja na mój post.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 13 sty 2010 09:00

... zauwaz ze forum takie jacy uzytkownicy. pomylilo ci sie usernumerku cos i czytanie ze zrozumieniem sie klania bo ja z Eminesem w ogole nie dyskutowalem w tym temacie, ale ... napisz sobie cos na banite i londynek to bedziesz miec lepszy dzien

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 14 sty 2010 10:48

Banita to banita , to mu sie zly dzien trafil , albo normalnie sie wku....l , bo metro padlo . Albo sie naczytal pie... i mu sie awatar nie podoba ... Moderator tez czlowiek :? chyba :?:


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości