wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
mateuszz
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2009 17:02

Szukam pracy na wakacje, moze kogos zastapic? hotl/gast/sprz

Postautor: mateuszz » 01 maja 2009 17:08

Witam wszystkich. Mam maly problem zwiazany z tym, ze do Londynu jade w wakaje ale po zalatwieniu pewnych spraw :D zostana mi ponad 3 tygodnie na prace. I zastanawiam sie co to by mogło być. I wpadlem na pomysł, ze moze ktos szuka zastepswa za siebie na około 3 tygodnie po 10 lipca? Najchetniej jako obsluga w hotelu, kelner. Mam male doswiadczenie, rok temu pracowalem w barze nad morzem. A moze znacie jakies inne pomyslny na prace na taki okres czasu? Mam gdzie mieszkac w Londynie. Pzdr. PS. Mam 18 lat
Ostatnio zmieniony 01 maja 2009 17:37 przez mateuszz, łącznie zmieniany 2 razy.

LewishamBoys
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 28 kwie 2009 17:20

Postautor: LewishamBoys » 01 maja 2009 17:18

zaczelo sie !! studenci i uczniowie, maturzysci juz gnaja do Londka:) bedzie gorzej z praca, w miesiacach czerwiec-pazdziernik :(

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 01 maja 2009 23:30

lewisham Boys dlaczego cie to martwi masz prace sprzatasz ulice zaoszczedziles na wakacje do polski, dalej chcesz benefit i co jeszcze ????
Napisales ze przechodzisz na normalny kontrakt wiec co cie to obchodzi , bzmisz jak stary dziad co znzjdzie dziure w niczym .

LewishamBoys
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 28 kwie 2009 17:20

Postautor: LewishamBoys » 02 maja 2009 00:36

parchu a Ty zobacz Ty z duzej litery, tak spociles sie na tym postem, ze z malej napisales;) pilnuj swojej dupki, na budowie robisz czy gdzie kaj na zmywaku, przyjedzie student z POLSKI i prace Tobie zabierze wraku !:)


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron