wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
domino3
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 26 lut 2009 11:13

a co sie stalo z palanetm makfrojdem??

Postautor: domino3 » 06 mar 2009 22:49

dlaczego juz nie jest "szefem"

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 07 mar 2009 08:24

nie mow na niego palant... publicznie.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 07 mar 2009 22:14

a co, stesknilismy sie? :lol:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 07 mar 2009 22:58

AnkaMak pisze:a co, stesknilismy sie? :lol:


tak, ja sie stesknilem... dawno... rzeklbym, ze od czasow PRL-u (czemu sie nie dziwie bo czym skorupka...) nikt tak jawnie nie naduzywal wladzy do lechtania swoich niezapokojonych ambicji...

:D

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 07 mar 2009 23:22

SZACUNEK dla Marka, mimo wszystko....
Brakuje mi Ciebie na tym forum - i pisze to powaznie !

Marck - "wielki obrażalski", bo mu jakiś "farmaceuta" coś wkręcił.. ? :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: a co sie stalo z palanetm makfrojdem??

Postautor: banita » 08 mar 2009 09:36

domino3 pisze:dlaczego juz nie jest "szefem"


teraz ja tu jestem szefem - cos ci sie q.. nie podoba :?: :wink:

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Re: a co sie stalo z palanetm makfrojdem??

Postautor: kordian » 08 mar 2009 22:05

banita pisze:teraz ja tu jestem szefem - cos ci sie q.. nie podoba :?: :wink:


A dla kogo ty niby q... , jesteś "szefem"?
Banita "szefem"(sic!) ? :)




















































NIE toleruje głupoty!

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 09 mar 2009 07:19

brain pisze:
nikt tak jawnie nie naduzywal wladzy do lechtania swoich niezapokojonych ambicji...



A nie pomyliles mnie z kims panie No-Brain? Bo w jednej dyskusji jaka na ten temat mielismy nie potrafiles podac ANI JEDNEGO przykladu na uzasadnienie swoich bredni. Wiec moze milcz jesli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia. Co zreszta odnosi sie do duzej czesci twoich postow.

Btw: widze ze zostal wywalony temat w ktorym wlasnie podawalem przyczyne odejscia z forum. Rewelacja.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 09 mar 2009 07:38

Przeciez ci podalem chlopie przyklady, to ze masz problemy z ich zrozumieniem nie jest moja wina. Powroc do wybranych dyskusji i popros kogos zeby ci wytlumaczyl co tam bylo napisane. Wiesz spojzenie osoby trzeciej moze oczy otworzyc...

ema

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 09 mar 2009 07:41

brain pisze:Przeciez ci podalem chlopie przyklady, to ze masz problemy z ich zrozumieniem nie jest moja wina. Powroc do wybranych dyskusji i popros kogos zeby ci wytlumaczyl co tam bylo napisane. Wiesz spojzenie osoby trzeciej moze oczy otworzyc...

ema


To moze jednak ty wroc i sprawdz czy istotnie je podawales. Najlepiej do tej dyskusji w ktorej nazwalem cie trollem. Wlasnie dlatego ze pisales bzdury ktorych nie potrafiles uzasadnic ani jednym przykladem. I uprzejmie cie informuje ze w moim przypadku stara polska zasada "rzucajcie g... zawsze cos sie przylepi" sie nie sprawdzi.

Dla ulatwienia: masz tu linka, specjalisto od pisania klamstw:
http://forums.londynek.net/gb/viewtopic.php?t=3221

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 09 mar 2009 07:52

Stary wiesz gdzie ja to mam :), twoje oderwanie od rzeczywistosci i brak zrozumienia podstawowych rzeczy.
Ile razy ci mam hipokryto pisac ze jestes najgorszym okazem rasisty jaki istnieje, fanatycznym obroncom wszelkich ras za wyjatkiem bialej.

Ale juz szabelka sie stepila wiec musisz przelknac moje zdanie bo ja go nie zmienilem.

A teraz wybacz ale poswiece ten dzien na cos mniej uciazliwego niz ty.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: a co sie stalo z palanetm makfrojdem??

Postautor: banita » 09 mar 2009 08:07

Kordian pisze:A dla kogo ty niby q... , jesteś "szefem"?
Banita "szefem"(sic!) ? :)


Masz racje - ty mi mozesz mowic Panie zamiast Szefie :twisted:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 09 mar 2009 12:11

brain pisze: twoje oderwanie od rzeczywistosci i brak zrozumienia podstawowych rzeczy.


Powiedzialbym ze nick ktory sobie nadales jest najlepszym przykladem na TWOJE oderwanie od rzeczywistosci. A moze "Half" ci klawiatura wciela?
brain pisze:Ile razy ci mam hipokryto pisac ze jestes najgorszym okazem rasisty jaki istnieje, fanatycznym obroncom wszelkich ras za wyjatkiem bialej.
.

Ile razy mam ci pisac ze jestes klinicznym przykladem smierdzacego klamcy, trolla ktory potrafi rzucac g... kryjac sie za ekranikiem komputera ale nie ma wystarczajacych jaj zeby powiedziec "pieprznalem glupote" kiedy nie potrafi uzasadnic bzdur ktore z siebie wypocil.

brain pisze:Ale juz szabelka sie stepila wiec musisz przelknac moje zdanie bo ja go nie zmienilem.


Napisalebym cie gdzie ja mam to "twoje zdanie", ale chyba sie domyslasz, nieprawdaz?

Zajmij sie czyms mniej uciazliwym, masz racje. Najlepiej czyms co nie nadwyrezy twoich szarych komorek. Odradzam czytanie gazet, moze byc zbyt meczace.

domino3
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 26 lut 2009 11:13

Postautor: domino3 » 09 mar 2009 21:30

brain napisał:
twoje oderwanie od rzeczywistosci i brak zrozumienia podstawowych rzeczy.


Powiedzialbym ze nick ktory sobie nadales jest najlepszym przykladem na TWOJE oderwanie od rzeczywistosci. A moze "Half" ci klawiatura wciela?
brain napisał:

Ile razy ci mam hipokryto pisac ze jestes najgorszym okazem rasisty jaki istnieje, fanatycznym obroncom wszelkich ras za wyjatkiem bialej.
.

Ile razy mam ci pisac ze jestes klinicznym przykladem smierdzacego klamcy, trolla ktory potrafi rzucac g... kryjac sie za ekranikiem komputera ale nie ma wystarczajacych jaj zeby powiedziec "pieprznalem glupote" kiedy nie potrafi uzasadnic bzdur ktore z siebie wypocil.

brain napisał:

Ale juz szabelka sie stepila wiec musisz przelknac moje zdanie bo ja go nie zmienilem.


Napisalebym cie gdzie ja mam to "twoje zdanie", ale chyba sie domyslasz, nieprawdaz?

Zajmij sie czyms mniej uciazliwym, masz racje. Najlepiej czyms co nie nadwyrezy twoich szarych komorek. Odradzam czytanie gazet, moze byc zbyt meczace.


Ryszard Kapuscinski
"Problem rasizmu to problem kultury. Rasista jest czlowiek prymitywny, bezmyslny. Agresywny sekciarz. Cham"



MAKFROJD TESKNILAM ZA TOBA C.IPKO

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 09 mar 2009 21:54

:twisted:
Magia tagu [quote] - nie dla idiotów? 8)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2009 17:52 przez gherbid, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron