wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
kriszna1967
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 06 mar 2009 20:56

Naklejanie znaczkow!

Postautor: kriszna1967 » 06 mar 2009 21:02

Naklejanie znaczkow!Kto sie na to kupi?Skonczony debil to zamiescil,telefon komorkowy....ha ha ha do firmy ?To za malo .Probujecie nasladowac kogos ale kogo?Mysle ze za pozno na takie walki,a pozatym jestescie debilami i ch...j wam w dupe!

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 07 mar 2009 09:56

Troche ten post nie trzyma sie niczego hmm w zasadzie to nie mam pojecia o czym jest.Jesli piszesz i zamieszczasz cos to pisz sensownie, bo zakładam piszesz do wiekszej ilości odbiorców tylko akuratnie nie wiadomo zbytnio o co chodzi w nim :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 07 mar 2009 10:08

Zgadzam się. Jeden wielki bełkot.
Żebyś biedaku choć linko do ogłoszenia zamieścił :lol:
P.S. pisze się ch#j.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 07 mar 2009 23:15

podmiot liryczny nie ogarnia swoim intelektem, iz strona z ogloszeniami udestepnia mozliwosc pisania ogloszen, osobom przypadkowym, wrecz nawet kazdemu uzytkownikowi internetu.

na wstepie podmiot liryczny stara sie zadac wazne pytanie: czy jest jeszcze ktos glupi w spolecznestwie? w slowach przewija sie gleboka troska o wspolobywateli, juz na wstepie tekstu widac jak bardzo bliska wiez laczy go z grupa. jednak nie stroni on od wytkniecia bledu i nie obawia sie nazwania po imieniu per "debil" jego wyimaginowanego przeciwnika. milosc do "grupy" zacmiewa naszemu bohaterowi wszelki obraz i mozliwosci racjonalnego myslenial. w polowie tekstu widzimy juz tylko atak. atak, na slepo, aby zaspokoic zadze rewanzu, zemsty... ta zlosc i jad doprowadza naszego bohatera do sklocenia, ze wszystkimi otumaniony, jako te przestraszone i zapedzone w kat zwierze, zaczyna atakowac wlasna, ukochana grupe do ktorej nalezy. nie ma juz ratunku, juz tylko zal po stracie i zlosc, zlosc wielka, tak wielka zlosc. :D



ja to kur... nie wiem co w tym trudnego, czepiacie sie.

kriszna1967
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 06 mar 2009 20:56

OOOOOOOO

Postautor: kriszna1967 » 08 mar 2009 18:02

Brain-jaki ty k...a blyskotliwy k...a jestes !Pajacu na gumie od majtek pewnie [piii...] na budowie albo u ciapaka na zmyjce a tu gdzie nikt cie nie zna palisz franka jaki niby kumaty i oczytany jestes.Wez sie k...a cweluchu [piii...] w leb !!! Nie zajarzyles o co mi chodzi bo niby k...a jak masz to rozkminic jak [piii...] caly dzionek z ulotkami albo nosisz cegly po budowie za 50 funa ha ha ha pocislem z toba bo sie wpier... jak kit do dupy(i tak polowe wytna)nara tlumoku

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 08 mar 2009 18:30

W mordę, ale się łoś zbulwersował :lol:
Aż kawę ze śmiechu rozlałem :twisted:
kriszna1967 - biedaku, przeczytaj swój pierwszy post, najlepiej uważnie. Może zajarzysz, że z niego nic nie wynika, poza bełkotliwym słowotokiem frustrata. Chcesz kogoś przestrzec, to weź, k#$@a choć podaj link do ogłoszenia.
A tak w ogóle, co się tak miotasz? Ktoś Cię wydymał na kasę? :lol:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 09 mar 2009 07:31

Tak masz racje chlopcze (choc moze juz nie chlopcze 67-dmy to demencja starcza juz odezwala). Nosze cegly na budowie, i czasem po browara skocze lekko przypalonemu nadzorcy. Kiedys myslalem zeby przeniesc sie do jakiejs bardziej odpowiedzialnej pracy, jak rozsylanie znaczkow albo adresowanie kopert ale mama powiedzili zeby szanowac to co sie ma.

Wlasnie polatalem z taczka i przenioslem piachu kupke, zatem mam przerwe zeby odpisac na Twoj post, ktrory jak zwykle zawiera wyszukane slownictwo, tym razem dotyczace mojej osoby...

Sadzac po rozgoryczeniu to jakies £20 straciles... wzruszajace naprawde. Zatem czy moglbys podac link to tego oszukanczego ogloszenia?

kriszna1967
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 06 mar 2009 20:56

Postautor: kriszna1967 » 09 mar 2009 20:28

...ja pie...!Wez tlumacz teraz kazdemu...chodzilo o post w sprawie pracy przy naklejaniu znaczkow,gdzies tam za moim.To raz,podrugie nie chcialem nikogo urazic(pozatym debilem z tego ogloszenia) napisalem tylko co myslalem o tym cwelu co umiescil taki post o naklejaniu znaczkow,praca w domu,i takie tam hujostwo puste dla motlochu.Po drugie nie padlem na 20 funow debilu,chyba nie wiesz o czym tam pie... na tej klawiaturze, a po trzecie 67 to wymysl taki z niczego ...a zreszta nie chce mi sie pisac-ciagnij sie w kibel i wypierdalac na budowe!!!!! :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 09 mar 2009 21:53

Jak miło poczytać czasem czystą polszczyznę... A już się bałem, że cały chlew ostał się w kraju :lol:

user2051742
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2009 10:36

Postautor: user2051742 » 13 mar 2009 10:36

Ma bozia lokatorow na tej wysepce!

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 13 mar 2009 11:11

kriszna1967 pisze:...ja p[cenzura]!Wez tlumacz teraz kazdemu...chodzilo o post w sprawie pracy przy naklejaniu znaczkow,gdzies tam za moim.To raz,podrugie nie chcialem nikogo urazic(pozatym debilem z tego ogloszenia) napisalem tylko co myslalem o tym cwelu co umiescil taki post o naklejaniu znaczkow,praca w domu,i takie tam hujostwo puste dla motlochu.Po drugie nie padlem na 20 funow debilu,chyba nie wiesz o czym tam p[cenzura] na tej klawiaturze, a po trzecie 67 to wymysl taki z niczego ...a zreszta nie chce mi sie pisac-ciagnij sie w kibel i wypierdalac na budowe!!!!! :lol:


Urzekla mnie twoja historia.

agii243
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2009 22:30

Postautor: agii243 » 19 kwie 2009 22:49

O Moj Boze!!!!!!

gherbid Chyba ten chlew wyjechal tutaj...
o tyle dobrze ze trzyma sie na granicach miasta bo przynajmniej nie trzeba z nimi obcowac.....


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości