wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
niezadowolonyklijent
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2009 20:09

matuszynski@tiscali.co.uk.

Postautor: niezadowolonyklijent » 14 lut 2009 20:14

ostrzegam i przestrzegam przed gosciem!!!!!
naciaga ludzi na dekodery z softami polsatu,obiecuje złote gory przy zakupie,po paru dniach wszystko pada,przysyla jakies linki zeby se wgrac soft,nic to nie daje.dzwoniac do niego z reklamacja ciagle odbiera telefon i mowi ,ze jest w banku i rozmawiac nie moze.na sprzet daje gwarancje roczna ale jak co do czego tej jej nie uznaje.


wasz wybor ,ale ja nie polecam

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 lut 2009 07:05

Jednym słowem - piractwo nie popłaca. Zwłaszcza teraz kiedy klucze są zmieniane regularnie. Wgranie nowego softu, jak widać, wymaga inteligencji. Reszta może się wypłakiwać.

Jeżeli func jest dobry (a musi być skoro działał), wszystko jest ok. Wystarczy RTFM przed upem. To wszystko...

niezadowolonyklijent
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2009 20:09

Postautor: niezadowolonyklijent » 15 lut 2009 10:03

zazucasz mi brak inteligencji?

przyznam,ze przy zakupie tego szajsu mi jej zabrakło-
madry polak po szkodzie.

ale jestem przekonany ze mam jej wiecej niz Ty!!!!!

kupujac dekoder wszystko hulalo,a na drugi dzien zaczely ginac program po programie,a co najwazniejsze kupujac to goscnic nie wspomina o jakis softach,kablach do kompa itp.
dopiero gdy pojawia sie problem to padaja slowa-
no wiesz musisz se kupic kabel,podam ci link wgrasz se nowe kanaly itp.
czy nie mozna tego bylo powiedziec przy zakupie?

ale juz niedługo skaczy sie taka dzialalnosc dla niektorych

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 lut 2009 13:00

niezadowolonyklijent pisze:zazucasz mi brak inteligencji?
[...]
skaczy sie


:lol:

Hmmm... Pomyślmy... Kupiłeś lewy dekoder z lewym softem, tak jakby Polsat był najważniejszą platformą na świecie, legalny dekoder kosztował z abonamentem majątek, a angielska TV nic nie miała w swojej ofercie.
Chciałeś popiracić, a teraz masz pretensje do gościa, że operator dba o swoje interesy.

Tak. Zarzucam Ci braki w IQ. Poważne.

niezadowolonyklijent
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2009 20:09

Postautor: niezadowolonyklijent » 15 lut 2009 13:51

wczytaj sie uwarznie w tekst-nastepnie komentuj.

ja to napisalem to po to by inni sie juz nie nabrali tak jak ja,a nie tak jak Ty piszesz.ze ja wywlekam pretensje do tego goscia co mi to sprzedał


skoro czytasz tekst i go nie rozumiesz stwierdzam,ze u Ciebie tez szfankuje inteligencja :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 lut 2009 16:44

Ja doskonale zrozumiałem treść.
Facet sprzedał Ci lewy dekoder Polshitu, dekoder przestał działać, masz problem z wgraniem nowych kluczy, więc wypłakujesz się publicznie.
Trza było wziąć normalnie dekoder z abonamentem i mógłbyś oglądać pasjonujące programy naszej TV Polsat bez kłopotu.

niezadowolonyklijent
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2009 20:09

Postautor: niezadowolonyklijent » 15 lut 2009 18:36

Trza było wziąć

śmierdzi mi jakimś wieśniakiem co sie do komputera dorwał


co to za określenie?z jakiej wioski klikasz? :lol:


p.s-przestrzegam (sprawdz sobie znaczenie słowa),bo rownie dobrze Ty byś mógł trafić na niego,ale Ty oczywiscie napiszesz ze twoje IQ nie pozwolilo by Ci kupic takiego sprzetu ->


tylko myśle,ze twoje IQ to jest na poziomie jak sie wszyscy w wiosce zbiezecie i pomyslicie.


p.s-dla mnie liczy sie to że temat poszdł w śiec i ten koles moze zastanowi sie nad tym czy dalej warto ściemniać

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 lut 2009 19:49

:lol:

Z jednym masz rację. Dekoder Polshitu jest mi zbędny. Tobie najwyraźniej szkoda było kasy na oglądanie Disco Relax`u i się tylko przejechałeś. Na pewno też nie kupiłbym przerabianego dekodera, bo po prostu później jest z nim za dużo zachodu.

Putaj się dalej :lol:

malamyszka29
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2009 10:33

Postautor: malamyszka29 » 15 lut 2009 21:56

można kupić swój dekoder a do tego legalną kartę, wtedy programy faktycznie trzeba będzie wgrywać samemu.

Wes_tamm
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2009 13:45

Postautor: Wes_tamm » 16 lut 2009 06:56

krotko mowiac dales sie nabrac, lub moze spozniles sie o jakies pol roku bo wtedy jeszcze polshit smigal "bez abonamentu" :) obecnie nie liczcie na cudotworcow od tv cyfrowej i innych naciagaczy ktorzy wciskaja te stare tunery obiecujac tv bez oplat bo nic piracko nie poogladacie. zostaje sharing i legal abo (za Ł7/m-c calkiem niezly pakiet z c+ wlacznie to chyba nie tak drogo)


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości

cron