wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 12 lis 2011 08:30

Blondynek jak zwykle nie doczyta a najwięcej ma do powiedzenia. Przecież technik mówi, że to jego wina bo chciał Arkowi pomóc a ten go wystawił.

W gorącej wodzie kąpany? Co do czego? Czy Ty wiesz wogóle o co chodzi?

PS. W PWN raczej nie znajdziemy "sloczi" bo jak technik napisał (a ty nie doczytałaś) rozmawiał po rosyjsku z Litwinem.

A teraz wracając do tematu...

A co z tym ILEXem? Nie odpowiedział Pan na moje pytanie.

Chamstwo, głupota i brak kompetencji występuje wszędzie - i w GB i w Polsce, i na forum.

Patrząc na tą sytuację z boku ja w pełni zgadzam się z decyzją High Courtu- przecież reprezentant (jak nazwa wskazuje) jest po to, żeby reprezentować - występować w imieiu klienta. Nic dziwnego w tym, że sąd decyzję reprezentanta traktuje jako Pana decyzję. Nie ma w tym nic niesprawiedliwego, nic tu nie łamie praw człowieka.

To, że ta decyzja nie była z Panem skonsultowana to już inna, odrębna sprawa. Pan Krawczyk zadziałał na Pana szkodę, uchybiając swoim obowiązkom. Na tej podstawie może mu Pan wytoczy proces cywilny (ile razy ja już o tym pisałam?).

Przejechał się Pan, wnioski jak widać wyciągnął a teraz trzeba żyć dalej, Albo Pana stać na chodzenie po sądach i dochodzenie sprawiedliwości od Krawczyka -albo nie. Ja na Pana miejscu zgłosiłabym to gdzie się da i skończyła ten rozdział w życiu mądrzejsza o pewne doświadczenia. Szkoda zdrowia.

Sam Pan napisał, że mleko się rozlało - ja dopiszę, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 12 lis 2011 12:06

Zacytuj jeszcze proszę gdzie u mnie występuje (lub wsytepuje, jeśli jest to dla ciebie bradziej zozumiała forma) brak zrozumienia.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 lis 2011 11:16

widze blondi ze fanow ci przybywa :lol:
mozna ominac 10 stron tematu, nie wiedziec o co pytaja a czytajac sama koncowke znalesc ze znowu przekonujesz kogos ze jest glupi
w kazdym temacie to samo
ziew

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

KOLEJNY POLSKI ”PRAWNIK” -LONDYN ISTNY WYSYP PRAWNIKÓW

Postautor: kaziktrzeci » 16 lis 2011 20:19

ewazraju pisze:a mnie nikogo nie zal
dobrze wam tak :twisted:


http://polscott24.com/kolejny-polski-prawnik-londyn/

Kilku oszustów już zdemaskowaliśmy , tym razem mamy dosłownie wisienkę na polscottowym torcie ! Mało ,że go policja usilnie szuka , to jeszcze zmienia nazwiska i w dodatku ‘‘świadczy” swe ”prawnicze usługi” dla londyńskiej polonii . Wielka Brytania w tym roku nawet w pieczarki tak nie obrodziła jak w polskich prawników wszelkiej maści i specjalności .
Właściwie mogę już ciąć bez opamiętania , posiadam aż 83 strony dokumentów ,zeznań i innych specjałów na temat owego pana ! Ale wstrzymam paluszki i poczekam jeszcze chwilkę ! Przedstawiam wam list gończy za owym lawyerem , a teraz czekam na kolejnych wyrolowanych !
Proszę w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio ze mną pod numerem 07771538809 ! Dla Panów policjantów z polandii - posiadam aktualny adres zamieszkania waszego poszukiwanego !
AMSZ

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Panie Jacku nie jestes tylko jedynym oszustem-jest was wielu

Postautor: kaziktrzeci » 17 lis 2011 19:28

Kaziktrzeci pisze:
ewazraju pisze:a mnie nikogo nie zal
dobrze wam tak :twisted:


http://polscott24.com/kolejny-polski-prawnik-londyn/

http://polscott24.com/prawnik-dojenie-d ... mment-3657

http://polscott24.com/liverpoolski-kolchoz-pawel-osses/

Kilku oszustów już zdemaskowaliśmy , tym razem mamy dosłownie wisienkę na polscottowym torcie ! Mało ,że go policja usilnie szuka , to jeszcze zmienia nazwiska i w dodatku ‘‘świadczy” swe ”prawnicze usługi” dla londyńskiej polonii . Wielka Brytania w tym roku nawet w pieczarki tak nie obrodziła jak w polskich prawników wszelkiej maści i specjalności .
Właściwie mogę już ciąć bez opamiętania , posiadam aż 83 strony dokumentów ,zeznań i innych specjałów na temat owego pana ! Ale wstrzymam paluszki i poczekam jeszcze chwilkę ! Przedstawiam wam list gończy za owym lawyerem , a teraz czekam na kolejnych wyrolowanych !
Proszę w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio ze mną pod numerem 07771538809 ! Dla Panów policjantów z polandii - posiadam aktualny adres zamieszkania waszego poszukiwanego !
AMSZ


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości