wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
vinci
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2008 00:05

Kim jest Jacklawyer ?

Postautor: vinci » 16 paź 2008 00:09

Zaglądając na tutejsze forum w rubryce prawo na pierwszy rzut oka zauważa sie autorytet do ktorego kierowanych jest wiele pytan.

Pozdrawiam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 16 paź 2008 08:17

to chyba jest pytanie retoryczne bo sam sobie na nie odpowiedziales

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 16 paź 2008 09:53

vinci polak który udziela obcym osobom za darmo porad, za które inni biora kase, niestamowite co nie :)

agula1980
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2008 14:40

Postautor: agula1980 » 17 paź 2008 21:27

Aniol :) :) :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 17 paź 2008 21:59

Czlowiek Legenda :!:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 17 paź 2008 23:14

uczciwy prawnik, jakkolwiek glupio by to nie zabrzmialo :P

user743156
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2008 18:59

Postautor: user743156 » 19 paź 2008 19:01

jest prawnikiem i chyba dobrym,takie przynajmniej sprawil na mnie wrazenie.
pomogl mi w mojej sprawie ,oczywiscie nie za darmo,ale duzo taniej niz angielskie kancelarie

a Jego udzial w forum to wiadomo nie ma co pytac-ja wlasnie tu Go znalazlem

polecam
i dziekuje

user1564264
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2008 18:14

Postautor: user1564264 » 22 paź 2008 12:48

Jeszcze nie mialam przyjemnosci kontaktu telefonicznego z Panem JackLawyer, ale wszystkie jego porady, jakie uzyskalam na tej stronie sa bardzo kompetentne, i co wiecej, dzialaja!

Wydaje mi sie ze krytykowanie kogos kto za friko udziela swojego czasu tu na forum i doradza ludzim, ktorzy zwracaja sie z problemami, jest wyjatkowo nie na miejscu!

evolvi
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2008 15:21

Postautor: evolvi » 22 paź 2008 16:49

Doprawdy jezeli uwazasz ze Pan Jacek jest tak cudowny to moze wyslij na jego konto 500 i wtedy bedziemy w rownej sytuacji. - o piec stow lzejsi. I bedziemy sobie go chwalic ile sie da.
Nie on jeden udziela tu porad za friko...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 paź 2008 20:41

Evolvi czy bylabys uprzejma poczekac? Prosze cie o przejrzenie forum; jest cale mnostwo ludzi ktorym pomogl. Prosze o powstrzymanie sie przynajmniej na kilka dni od obsmarowywania czlowieka ktory co najmnkeij kilkadziesiat godzin spedzil na udzielaniu darmowych porad.


EDIT Ps: ludzie, przeciez facetowi moglo sie zwyczajnie cos stac...
Ostatnio zmieniony 23 paź 2008 12:20 przez MarcFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.

pitulart
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2008 17:06

Postautor: pitulart » 23 paź 2008 08:07

Panie Jacku prosze o odpowiedz na moje telefony a było ich nie zliczona ilośc,oraz na emaile,proszę o kontakt co dalej z moimi sprawami???!!!!

K.G NAPEWNO PAN WIE O KOGO CHODZI

evolvi
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2008 15:21

Postautor: evolvi » 28 paź 2008 11:22

Nie chce mi sie juz tego nawet komentowac .. pewnie i tak temat zostanie usuniety ale

A ja powiem tak : ( w odpowiedzi na temat Uwaga JackLawyer ktory juz zostal zamkniety )

Pisalam maile i sms I zotawialm informajce z prosba o kontakt. Grzeczne. Nie otrzymalam client care letter, ale nie ubolweam zbytnio z tego powodu.
Listu /maila/ telefonu od pana nie otrzymalam nadal .
Tak wiec sobie nadal czekam i dzwonie.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 paź 2008 12:14

Evolvi,

Poprzedni temat zostal zamkniety bo dotyczyl bezpodstawnego oskarzenia o oszustwo. Twoj post powyazej utrzymany jest w zupelnie innym tonie i oczywiscie nie widze najmniejszych powodow zeby go usuwac. Wprost przeciwnie, przylaczam sie do prosby by Jack sie z Toba skontaktowal.

maropl67
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 28 paź 2008 18:19

Postautor: maropl67 » 28 paź 2008 20:12

Witam.

Skoro moderator obiecuje nie zamykac topicu to postanowilem sie zarejestrowac na tym forum. Dodam rowniez, ze to nie bedzie oskarzanie tylko opis tego co mnie spotkalo.

Moja historia jest calkiem podobna do tego co stalo sie evolvi. Pan Jacek wzial pieniadze i kontakt sie urwal... Calej sytuacji nie ma sensu opisywac, rozni sie od przypadku evolvi tylko tym, ze ja nie moglem czekac. Moja sprawa miala nieprzekraczalne terminy. W tym przypadku nic Pana Jacka nie tlumaczy. Jesli nie moze sie wywiazac z terminu to nie powinien brac sprawy. Po trwajacych wiele dni probach skontaktowania sie z nim, wreszcie sie udalo ale zostalem potraktowany jak intruz. A w mailu, ktory mi przyslal byl nieuprzejmy i wrecz mnie obrazal ( aluzje do mojego wyksztalcenia).

A jesli o wyksztalcenie chodzi, to mam Prosbe do Pana Jacka o podanie szkoly prawniczej jaka skonczyl. Podpis na jego dokumentach brzmi JD of counsel. Sprawdzilem ten tytul i niestety nie jest on uzywamy tutaj. W USA tak ale nie w GB.
Jako, ze czuje sie oszukany, to zaczalem byc dociekliwy. Poniewaz brytyjscy prawnicy nie wiedzieli nic o takim tytule, zadzwonilem wiec do Stanow do pierwszego JD of counsel jakiego znalazlem w google. Jest to tytul nadawany absolwentom szkol, ktorzy jeszcze nie maja prawa do wykonywania zawodu, co wiecej, jak pisalem wyzej stosuje sie go w Stanach. Odsylam do Wikipedii.

Na tym nie zakonczylem poszukiwan. Znalazlem Pana Jacka na portalu Nasza-Klasa. Tam mial wpisane, ze ukonczyl angielska szkole. Oczywiscie, czujac sie oszukany zadzwonilem do owej szkoly i poprosilem pania o sprawdzenie czy ktos taki ukonczyl te uczelnie. Spellowalem nazwisko kilka razy dla pewnosci, dopowiedz - nikt taki tej szkoly nie ukonczyl.

Teraz pare slow na zakonczenie. Pan Jacek niewatpliwie zna dobrze zagadnienia prawne. Widac to zreszta na forum. Stad oczywiscie wiele pozytywnych opinii o nim. Jest to rowniez swietne miejsce do pozyskiwania realnych klientow i jest to powod jego zyczliwosci. Sam zadzwonilem do niego po poczytaniu forum. I nic w takim pozyskiwaniu klientow zlego, jesli potem wszystko jest ok, ale jak widac nie jest ok.

Ja stracilem troche mniej niz evolvi ale jednak tez pare setek. Radze sie zastanowic i dokladnie sprawdzic uprawnienia tego Pana zanim podejmiecie decyzje o wydaniu ciezko zarobionych pieniedzy.

Pozdrawiam.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 paź 2008 21:16

Jack, prosilbym cie o odpisanie.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron