wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
robo1
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2008 14:33

Drugi egzamin na polcjanta w UK - na czym polega?

Postautor: robo1 » 28 sie 2008 14:40

jakie są egzaminy, czy są trudne? pierwszy egzamin juz przeszłam, teraz czeka mnie drugi trudniejszy i nie wiem za bardzo o co chodzi
Ostatnio zmieniony 28 sie 2008 16:18 przez robo1, łącznie zmieniany 1 raz.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 28 sie 2008 15:53

http://www.policecouldyou.co.uk/
Tam chyba jest wszystko co potrzebne.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 28 sie 2008 16:07

Znajomy skladal, online. Mimo kilkunastoletniego doswiadczenia w sztukach walki i dobrego angielskiego, nie dostal odpowiedzi. Dziwne, bo czasem widze na ulicy takie parki policjantów ze smiech ogarnia. Wyglada ze na sile zapelniaja etety zroznicowanymi rasowo i plciowo osobnikami, zeby nie bylo ze policja jest szowinistyczna i czysto angielska.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 sie 2008 17:38


Temat przeniesiony do dzialu "Praca"

kskoczek
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2009 23:43

Postautor: kskoczek » 19 sty 2009 23:43

A ja mam takie pytanie. Z tego co się zorientowałem to spełniam wszystkie kryteria stawiane przez met police, ale co do jednego mam pewne wątpliwości. Mianowicie wymagane 3 lata pobytu w UK. Urodziłem się w Londynie w październiku i wyjechałem do Polski w listopadzie jak miałem 3 lata i 1 miesiąc :P czyli jakby nie patrzeć mam 3 lata pobytu w UK. Pytanie czy trzeba mieć 3 lata bezpośrednio przed złożeniem aplikacji czy w ogóle w życiu. Dodam, że jestem obywatelem UK ale to chyba nie ma większego znaczenia.

Pozdrawiam! :)

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 20 sty 2009 00:58

Znajomy skladal, online. Mimo kilkunastoletniego doswiadczenia w sztukach walki i dobrego angielskiego, nie dostal odpowiedzi.


Ermmmmmmmmmm - moze dlatego ze tutejsza Policja ma wiecej wspolnego z kulturalnym podejsciem do ludzi niz z praniem ich po ryjach jak to w Polsce bywalo? Zamist sztuk walki bardziej przydaje sie dyplomatyczne podejscie do sytuacji....

To samo dotyczy tutejszych ochroniarzy.

Znajoma Angielka w ub roku przeszla wszystkie egzaminy i szkolke w Hendon - zatrudniona po 3 miesiacach zrezygnowala z pracy.

Edit:

3 lata bezpośrednio przed złożeniem aplikacji


Tak wlasnie.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 sty 2009 10:08

Ermmmmmmmmmm - moze dlatego ze tutejsza Policja ma wiecej wspolnego z kulturalnym podejsciem do ludzi niz z praniem ich po ryjach jak to w Polsce bywalo? Zamist sztuk walki bardziej przydaje sie dyplomatyczne podejscie do sytuacji....

Biorac pod uwage ze tutejsza policja czesto nie nosi broni palnej moze to byc dosyc przydatna umiejetnosc. Pozatym jak napisalem wyzej, nawet nie zaproszono go na rozmowe, poprostu zostal skreslony juz na etapie wypelniania formularzy.

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 20 sty 2009 10:46

Biorac pod uwage ze tutejsza policja czesto nie nosi broni palnej moze to byc dosyc przydatna umiejetnosc.


Ermnnnnnnnnnn - nie.

Przydatna umiejetnoscia jest rozluznienie sytuacji, dyplomacja i spokoj a nie pranie po ryju kogos - nawet jezeli na to zasluzyl.

No chyba ze ktos chce ta prace w Policji szybko stracic bo chce pokazac jaki to z niego Bruce Lee.

Nie dostal odpowiedzi pewnie z innych wzgledow - moze nie byl tu 3 lata?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 sty 2009 11:20

Ales sie uczepila tego bicia po ryju, ale wybaczam Ci bo nie mialas czego pozatym sie przyczepic :P
Widze ze nie czytasz dokladnie, powtarzam, nie zostal zaproszony na rozmowe, wiec jak mieli ocenic jego umiejetnosci dyplomatyczne ?? Niekarany, doswiadczenie w ochronie, jest tutaj sporo ponad 3 lata, angielski bardzo dobry, wiec smiem sadzic ze zadecydowaly wzgledy narodowosciowo rasowe, bo przeciez nie to ze wypelnil formularz uzywajac krwi dziewicy oraz przyozdobil kazda strone falusami, waginami, pentagramami oraz swastykami ;)

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 20 sty 2009 11:49

:lol:

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 21 sty 2009 06:20

Ponoc pytania sa podchwytliwe. Jeden koles poszedl na test i dostal pytanie mniej wiecej takie Widzisz Arabke z zawiniatkiem przypominajacym becik z dzieckiem , czy moze tam byc zamiast niemowlecia bomba? Facet zgodnie z tym ze wszystko jest mozliwe odpowiedzial tak i oblal test . Wyszlo na to ze jest rasista.

Kskoczek - moze jak napiszesz ze jestes obywatelem UK , to nie beda pytac o takie szczegoly. Powodzenia.

Co do policji to roznie bywa , sa mili i uprzejmi , ale jak zajdzie potrzeba , to sie nie patyczkuja. Czasem na pogotowiu w piatkowa noc widzi sie rozne akcje :D .

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 21 sty 2009 10:55

napisz jakie. bedzie wreszcie cos innego do poczytania na forum niz klotnie :)

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 21 sty 2009 12:44

Ponoc pytania sa podchwytliwe. Jeden koles poszedl na test i dostal pytanie mniej wiecej takie Widzisz Arabke z zawiniatkiem przypominajacym becik z dzieckiem , czy moze tam byc zamiast niemowlecia bomba? Facet zgodnie z tym ze wszystko jest mozliwe odpowiedzial tak i oblal test . Wyszlo na to ze jest rasista.


Bzdura totalna.

Mowy nie ma zeby cos takiego w tescie bylo.

I post zaczyna sie od :

Ponoc pytania sa podchwytliwe.


Stres na to "ponoc" ktore tak tu ludzie lubia.

Nikt nic nie wie na pewno ale wszystko "ponoc" - jak na wsi zabitej dechami gdzie jedna baba do drugiej przez plot pie... puszcza.

:roll:

myszka88
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2009 12:15

Postautor: myszka88 » 21 sty 2009 16:54

"Niekarany, doswiadczenie w ochronie, jest tutaj sporo ponad 3 lata, angielski bardzo dobry, wiec smiem sadzic ze zadecydowaly wzgledy narodowosciowo rasowe..."


Nie jestem za bardzo w temacie, ale uwazam ze problem nie w narodowosci . Czytalam ostatno artykul, w ktorym jest mowa o przyjmowaniu Polakow do angelskiej policji, przestepczosc w srod Polakow bardzo wzrosla dlatego tez jestesmy dobrymi kandydatami , przydatnymi rowniez jako tlumacze na miejscu zdarzenia.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości