wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
user1054919
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2008 20:40

Kontrowersyjne szkolenie

Postautor: user1054919 » 27 sie 2008 21:42

Co sądzicie o skuteczności takich szkoleń?
Przysłał mi ostatnio kumpel linka do takiej strony www.artofseduction.pl odnośnie szkolenia Londynie poświęconemu uwodzeniu kobiet
Zacząłem trochę czytać na ten temat i sam nie wiem, brzmi trochę jak marzenie, pytanie

jak bardzo skuteczne są takie metody.

Czy jest ktoś kto ma jakieś osobiste doświadczenie z tym co oni oferują? czy jest jakaś dziewczyna która zna osobiście jakiegoś „PUA” i jak to na nią działało? lub czy są jacyś faceci którzy się tym zajmują lub znają takich gości? Ciekawi mnie jak bardzo są skuteczni z tego co czytałem to są megaskuteczni?

Proszę o wypowiedzi wyłącznie ludzi którzy przeczytali to co oni tam oferują oraz takich, którzy rzeczywiście mają coś do powiedzenia na ten temat

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 27 sie 2008 22:04

Moge powiedziec, ze dziala. Nie bylem na takim szkoleniu, ale czytalem duzo materialow na ten temat i wprowadzalem w zycie z lepszymi i gorszymi skutkami, ale na pewno bylo lepiej niz bez tego :)
Tego typu kursy szczegolnie pozwalaja podniesc sobie samoocene, pozbyc sie niesmialosci i stworzyc osobowosc. W ten sposob, ze otwieraja horyzonty na rzeczy, ktorych kiedys nie chcialo sie robic, albo nie wiedzialo ze mozna :)
Chodzi o to zeby byc interesujacym dla kobiety.
Jesli kobieta mialaby wybrac kogos kto siedzi w domu, pracuje na komputerze i czyta ksiazki, to jasne ze raczej jest to skazane na porazke - chociazby dlatego, ze taki czlowiek predzej czy pozniej ja znudzi. Dlatego warto sobie znalezc jakies hobby np. wybrac sie na jakas daleka wycieczke, robic zdjecia, nauczyc sie grac na gitarze, skakac na bungee itd. a nawet umeblowac sobie odpowiednio pokoj, ubrac sie niecodziennie itd. Stworzyc w sobie cos, co bedzie przyciagac.
Jezeli ktos szuka informacji na taki temat, to wlasnie cos takiego na pewno duzo moze pomoc - na pewno nie zaszkodzi.

Zobacz linki np.
www.warsawliar.pl
polecam poczytac forum, sa tam relacje ze szkolen

Mialem linka na ktorym bylo bardzo duzo materialow, ale niestety strona juz zniknela :(

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 28 sie 2008 09:31

a ja mysle ze user1054919 nam tu dyskretnie reklame serwuje :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 sie 2008 11:20

Artur79 pisze:a ja mysle ze user1054919 nam tu dyskretnie reklame serwuje :)


hehe no tak, z drugiej strony to takie zerowanie na frajerow :lol:

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 28 sie 2008 15:56

Buhahah... szkolenie jak znalazl dla tych wszystkich Panow, co narzekaja na Londynskie Polki, bo nie potrafia sobie z nimi poradzić... :)))

Jak sprawić, by każda napotkana kobieta jadła Ci z ręki
i wiernie wiła się u Twych stóp.


która swoim boskim wyglądem przypominają anioła natomiast zachowaniem najbardziej zarozumiałą i wyrachowaną sukę?


Czy w Twoim związku partnerka robi zawsze to, co od niej wymagasz i to na co miałbyś ochotę?


bardzo zaawansowanych technik całkowitego władania umysłem kobiety


Skoro zakladamy tak przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka, to po co sie męczyć i chodzić na drogie kursy? Nie łatwiej kupic sobie dowolnych wymiarow i maści kobietke z Tajlandii, Rosji albo Meksyku?

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 28 sie 2008 16:01

Wystarczy sobie przywieźć towar z Ukrainy. Wysoki standard, znakomicie ułożona...
Jak ktoś chce mieć bezbarwną maskotkę bez własnego zdania i całkowicie uległą, to chyba nie ma lepszej opcji :twisted:
Przykre, że niektórzy tak chcą leczyć swoje kompleksy :lol:

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 28 sie 2008 16:14

morgaine po tych cytatach wnosze, ze to zadna 'szkola uwodzenia', tylko 'szkola bajkopisarstwa' :lol:

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 28 sie 2008 16:16

bajkopisarstwa mowisz? nie wiem.... mysle ze ich gramatyka i ortografia nie koniecznie sie poprawi, ale moze naprawia sobie nieco swoje zszargane ego.

uffff... dobrze ze mi nie grozi spotkanie z takimi Panami, bo ani nie przypominam anioła (raczej cherubinka, hihi...) ani nie jestem zimną suką...

:P

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 sie 2008 18:53

morgaine pisze:Buhahah... szkolenie jak znalazl dla tych wszystkich Panow, co narzekaja na Londynskie Polki, bo nie potrafia sobie z nimi poradzić... :)))

Jak sprawić, by każda napotkana kobieta jadła Ci z ręki
i wiernie wiła się u Twych stóp.


która swoim boskim wyglądem przypominają anioła natomiast zachowaniem najbardziej zarozumiałą i wyrachowaną sukę?


Czy w Twoim związku partnerka robi zawsze to, co od niej wymagasz i to na co miałbyś ochotę?


bardzo zaawansowanych technik całkowitego władania umysłem kobiety


Skoro zakladamy tak przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka, to po co sie męczyć i chodzić na drogie kursy? Nie łatwiej kupic sobie dowolnych wymiarow i maści kobietke z Tajlandii, Rosji albo Meksyku?


Tez mi sie to nie podoba, dlatego napisalem ze to dla frajerow. Natomiast jest wiele kursow ktore pomagaja w tym i sa ze tak powiem kulturalne hehe
Bo nie chodzi o to zeby wklepac sobie pare regul do glowy, tylko zmienic swoje zycie :)
No i tutaj nie chodzi o Polki, nie powinnas tak splycac tematu - tylko ogolnie o kobiety :)

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 28 sie 2008 19:08

Nie mowie ze to o Polkach, ale tych biedakach, co sa sfrustrowani, bo im sie z Polkami nie udaje.

To pewna roznica :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 sie 2008 19:54

morgaine pisze:Nie mowie ze to o Polkach, ale tych biedakach, co sa sfrustrowani, bo im sie z Polkami nie udaje.

To pewna roznica :lol:


Mylisz sie, czlowiek sfrustrowany wyzywa, pije itd. i nic z soba nie robi by to zmienic. To nie ma nic wspolnego z frustracja i dziala na plus, bo pokazuje ze czlowiek chce sie zmienic i dazy do tego by byc lepszym.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 28 sie 2008 22:41

Jesli kobieta mialaby wybrac kogos kto siedzi w domu, pracuje na komputerze i czyta ksiazki, to jasne ze raczej jest to skazane na porazke


O_o

ty chcesz kobiete, czy nastolatke?

czy moze pustego bezmozga?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 29 sie 2008 09:50

Mylisz sie, czlowiek sfrustrowany wyzywa, pije itd. i nic z soba nie robi by to zmienic. To nie ma nic wspolnego z frustracja i dziala na plus, bo pokazuje ze czlowiek chce sie zmienic i dazy do tego by byc lepszym.

A co ty wyprawiasz na forum oraz czym sie chwalisz ?:)

Jesli kobieta mialaby wybrac kogos kto siedzi w domu, pracuje na komputerze i czyta ksiazki, to jasne ze raczej jest to skazane na porazke

O_o

ty chcesz kobiete, czy nastolatke?

czy moze pustego bezmozga?

Tu sie zgodze, facet który cale zycie spedza przy kompie i w domu jest skapcanialy i nudy, to takie dziwne ?

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 29 sie 2008 11:11

jezeli robi tylko i wylacznie to, to tak, jest "nudny".

nadal pozostaje pytanie, na jaka kobiete liczysz?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 29 sie 2008 11:22

ja juz odpowiednią posiadam :)
ale jesli juz mialbym wybierac to wole glupiutka i atrakcyjna niz madrego paszteta, nie dosc ze brzydka to jeszcze by sie wymadrzala, na ch...j to komu :P


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości