wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
marllon
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2008 16:12

ksiazka co uk nie wchodzic

Postautor: marllon » 28 cze 2008 16:22

chcialem wszystkich ostrzec przed korzystaniem z usług księgarni internetowej

ksiazka.co.uk

w kwetniu zamowilem u nich ksiazke i do tej pory nie otrzymalem przesylki i malo tego nie ma mozliwosci kontaktu z nimi a jedyny numer telefonu jaki mam to tylko dlatego ze pan raczyl do mnie zadzwonic 2 miesiace temu i pinformowal mnie ze ksiaki jeszcze nie ma ale bedzie. Teraz dzwonie a tu nic......poczta glsowa. Mam nadzieje ze ta informacja ustrzeze potencjalnych klientow tej strony przed zakupem swojej ulubionej ksiazki. I tak jej nie dostaniecie!!! Mam rowniez nadzieje ze sprawie iz przynajmniej milion polakow na emigracji skorzysta z kazdej innej ksiegarni, bo uwierzcie mi warto. Kazda polska ksiegarnia lub angielska, merlin i inne mi znane sklepy przesyłaja wszystko co zamowie od ksiazki po samolot w przeciagu miesiaca. Ksiazka.co.uk przesle ksiazke twoim wnukom.
bardzo prosze o komentarze w tej sprawie moze ktos zna sposob na dobranie sie do nich.... Majacy w wielkim powazaniu ta firme.......klient

marllon[/u]

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 30 cze 2008 10:27

od siebie dodam ze jak juz kiedys wspominalem ich program partnerski dla webmasterow mozna o kant dupy rozbic. sciagam to gowno z mojej strony jutro i mam w dupie umowe, nie bede pomagal im w naciaganiu ludzi.

ps: www.londynek.net ;)

ps2: bardzo smieszne :P
Ostatnio zmieniony 01 lip 2008 10:14 przez Artur79, łącznie zmieniany 1 raz.

marllon
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2008 16:12

popieram

Postautor: marllon » 01 lip 2008 00:59

z gory dzieki prawidlowo .... :D

aleksandra18
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2008 21:48

Postautor: aleksandra18 » 08 sie 2008 21:54

Mam dokładnie ten sam problem.Zamówiłam książę kilka tygodni temu i na tym koniec.Obawiam się, że jej nigdy nie zobaczę.Pisałam do nich kilka razy, prosząc o informację kiedy mogę się spodziewać przesyłki.Odpowiedzi jednak nie otrzymałam.Nigdzie nie mogę znaleźć numeru telefonu do księgarni.Jeśli ktoś go zna to bardzo proszę o tę informację. :(

user1648395
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2008 21:20

Postautor: user1648395 » 15 sie 2008 21:32

Jeżeli ktos poszukuje książek dla dzieci to wyspa skarbów ma expresową dostawę
www.wyspa-skarbow.co.uk

magic82
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2009 09:32

oszuści

Postautor: magic82 » 23 cze 2009 09:37

To prawda, można się zestarzeć czekając na te książki. Pisze, ze termin realizacji 7 dni:) A tu juz miesiąc minął... Książki zamówiłam na prezent urodzinowy dla męża. Równie dobrze mogłam nic nie kupować nic i nie musieć tłumaczyć się z głupiej decyzji o kupnie ksiązek przez internet. Tam nawet nie ma danych kontaktowych, a na podany nr nikt się nie zgłasza, oprócz poczty głosowej. Odradzam księgarnię ksiazka.co.uk

Alior
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2013 18:52

Postautor: Alior » 27 wrz 2013 19:00

aleksandra18 pisze:Mam dokładnie ten sam problem.Zamówiłam książę kilka tygodni temu i na tym koniec.Obawiam się, że jej nigdy nie zobaczę.Pisałam do nich kilka razy, prosząc o informację kiedy mogę się spodziewać przesyłki.Odpowiedzi jednak nie otrzymałam.Nigdzie nie mogę znaleźć numeru telefonu do księgarni.Jeśli ktoś go zna to bardzo proszę o tę informację. :(
:arrow:
Witam .Nazywam sie Aleksander.Oto numer tel do Ksiazka.co.uk
Tel: 07506 111 111

Fax: 0141 33 99 622
Zamowilem od nich 25 ksiazek/lektury szkolne.Pierwsza czesc przyszla po 2 dniach a druga nieco z opoznieniem co od razu bylo wspomniane przez wysylajacego z racji rozpoczecia roku szkolnego i natloku zamowien.Reszte tez otrzymalem wiec moge powiedziec,ze ludzie za szybko chyba pisza negatywne posty a prawie nigdy nie odkrecaja ich.Ja tez chcialem dac im negatywna ocne ale okazalo sie ,ze Ksiazka.co.uk jest w porzadku.Pozdrawiam

ja1klaudia
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 28 wrz 2013 02:28

Postautor: ja1klaudia » 30 wrz 2013 22:52

te negatywne posty byly pisane juz jakis czas temu... :roll:


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron