wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
bluesaa
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2008 12:35

szukam pracy w londynie

Postautor: bluesaa » 20 cze 2008 12:36

:) witam szukam pracy sprzatanie lub praca w jakiejs fabryce ale bez jenzyka znam go slabo ale nauka idzie mi coraz lepiej prosze o jakies namiary jak ktos a dzinkij bluesaa@o2.pl

Iza2
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 08 lip 2008 13:55

Postautor: Iza2 » 15 lip 2008 00:25

Musisz sie jeszcze bardzoooooooooooo duzo nauczyc!!!!!!!!!!!!
Na poczatek proponuje- jezyk polski- ortografie :D

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 15 lip 2008 10:41

Iza2: czyzby ten stary impotent usercostam doczekal sie bratniej duszy na forum :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 11:42

Ludzie szukajacy do sprzatania z reguly nie sa az tak perwersyjni z tego co slyszalem, ze chcieliby zeby ktos to robil jezykiem. Takze jesli chodzi o te prace, to nie ma problemu. Co do pracy w fabryce, jesli nie bedzie to fabryka lizakow, to powinno byc ok.

Iza2
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 08 lip 2008 13:55

Do Artura,

Postautor: Iza2 » 15 lip 2008 13:51

Nie wiem czy sie doczekal- ale jak czytam tego typu ogloszenia- to mnie trawia.
Przyjezdza taki burak jeden z drugim bez znajomosci jezyka i oczekuje cudow!
A potem wraca do Polski i opowiada jak to na Wyspie jest kijowo!

Takich matolow to bym wcale nie wpuszczala do UK.
Tylko psuja reputacje Polakom , ktorzy pracuja, znaja jezyk i sie ksztalca.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 14:10

A Polka jak nie zna angielskiego to nie problem. Zawsze jeszcze moze po francusku :)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 15 lip 2008 14:21

Iza2: to ze ktos nie zna jezyka to nie swiadczy o tym ze jest on burakiem, mozna znac i nim byc, patrz userudzielajacysiewszedzie, niestety Twój styl pisania z nim mi sie kojarzy, ale on narazie wiecej bzdur napisal wiec masz jeszcze szanse na poprawe ;) Anglicy a zwlaszcza londynczycy sa przyzwyczajeni do tego ze emigranci nie zawsze dobrze gadaja w ich jezyku, wiec to napewno opinii polakom nie psuje. Pozatym nie wierze ze rozumialas wiecej niz 50% tego co do Ciebie mowia zaraz po przyjezdzie, no chyba ze skonczylas filologie albo pracowalas w BBC :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 14:28

Mi sie wydaje, ze ona ma kompleks, ze jej chlopak nie mowi po angielsku, a jest juz tu z nia 3 lata. I moze chcialaby juz kogos kto umie od urodzenia, ale glupio tak, bo co ludzie powiedza.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 15 lip 2008 14:35

jesli objawem kompleksu jest jechanie po ludziach w róznych tematach to co mozna o pewnym userze powiedziec ?:)

bimbo
Emigrant
Posty: 171
Rejestracja: 30 lis 2007 23:44

Postautor: bimbo » 15 lip 2008 18:45

Jeszcze niedawno IZA2 zaciekle bronila biednych ciemiezonych polakow UK :

"Zapłacic komus za opieke nad dzieckiem 8 godzin dziennie -5 dni w tygodniu-( co daje 80 funtow ) Drodzy Rodacy jaki Wy macie tupet!
Jezeli deklarujecie sie na opiekunke - to docencie jej prace!!!!!
Najnizsze wynagrodzenie to 5,75 funta na godzine! a jak Was nie stac- to sobie odpuscie!!!!!!!!!!!!! "

"Spotkalam sie z wieloma osobami -ktore wyjechaly do UK - nie znajac jezyka - ( ich wybor i decyzja na taki desperacki krok) - ale najbardziej smutne jest to - ze Polacy nie potrawia sobie pomoc nawzajem......... tak jak napisala jedna z osob- jak tylko moze to wyroluje Rodaka.Zero miedzy Polakami zgrania i lojalnosci. "

Tak zgadzam sie jak najbardziej - jest wolny rynek i kazdy mozne placic ile chce .......... ale tylko Polak potrawi wykorzystac Polaka na maxa.
Spotkalam sie z wieloma osobami -ktore wyjechaly do UK - nie znajac jezyka - ( ich wybor i decyzja na taki desperacki krok) - ale najbardziej smutne jest to - ze Polacy nie potrawia sobie pomoc nawzajem......... tak jak napisala jedna z osob- jak tylko moze to wyroluje Rodaka.Zero miedzy Polakami zgrania i lojalnosci.

NO COZ KOBIETA ZMIENNA JEST:

"Nie wiem czy sie doczekal- ale jak czytam tego typu ogloszenia- to mnie trawia.
Przyjezdza taki burak jeden z drugim bez znajomosci jezyka i oczekuje cudow!
A potem wraca do Polski i opowiada jak to na Wyspie jest kijowo!

Takich matolow to bym wcale nie wpuszczala do UK.
Tylko psuja reputacje Polakom , ktorzy pracuja, znaja jezyk i sie ksztalca.

A najlepsze jest to:
"Szkoda ze tak wiele osob- nie zna kultury slowa"


Moze to nie ta sama IZA2, ewentualnie ma zespol napiecia przedmiesiaczkowego, bo innego wytlumaczenia nie wiedze.

Jak ty IZO2 mozesz patrzec w lustro, to dopiero obluda i dwulicowosc, jestes zywym przykladem wymienionych wczesniej przykladow.

:shock: :cry: :( :o

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 18:57

Bimbo takie posty proszę częściej;-) moze forum zmieni się dzięki niektórym ludziom;-)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 19:04

Bo trzeba byc idiota zeby trwac w idiotycznych pogladach jesli sie takie ma i wcale sie nie dziwie takiej zmiany u Iza2. Wedlug mnie, moze ona smialo patrzec w lustro, w przeciwienstwie do niektorych tutaj.

bimbo
Emigrant
Posty: 171
Rejestracja: 30 lis 2007 23:44

Postautor: bimbo » 15 lip 2008 19:07

Dzieki Czarnas

Staram sie rozumiec wielu ludzi na tym forum z ich pogladami, bo maja do tego prawo, jestem w stanie zrozumiec hamstwo jesli to jedyny sposob na wyrazenie siebie, jestem w stanie zrozumiec ignorancje jesli to komus ulatwia zycie,
ale nigdy nie rozumialam, nie rozumiem i nie zrozumiem(nawet nie chce) DWULICOWOSCI. Dla mnie to najgorsza, warta pogardy cecha charakteru.
fe okropnosc

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 19:52

Podpisuje się pod tym bimbo,jak mogę;-) chyba ze ktos mnie zaraz skrytykuje heheheheh pozdrawiam trzymaj tak dalej,moze niektórzy wezma przykład( choc watpie w to)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 20:01

No to juz nie jestes sama i mozecie sie teraz wspierac :lol:


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości