wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
katarynaa
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2014 16:55

Rewizja granic w Europie wg Rosji

Postautor: katarynaa » 17 wrz 2014 11:49

Śląsk, Pomorze, Prusy i cześć Białostockiego do Niemiec a część lubelskiego i podkarpackiego do nowego państwa Galicji. Mapy tutaj

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=426

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 17 wrz 2014 12:15

Masz taka ladna czapeczke z folii aluminiowej ktora chroni cie przed priomieniowaniem wysylanym przez kosmitow? :roll:

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 17 wrz 2014 20:09

MarcFloyd pisze:Masz taka ladna czapeczke z folii aluminiowej ktora chroni cie przed priomieniowaniem wysylanym przez kosmitow? :roll:

Post nie na temat i w dodatku " piewca " poprawności politycznej na forum postanowił zostać trollem?

Toć to czysta hipokryzja.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 wrz 2014 12:14

Kreator pisze:Post nie na temat i w dodatku " piewca " poprawności politycznej na forum postanowił zostać trollem?

Toć to czysta hipokryzja.


Po pierwsze, biorac pod uwage post Kataryny, moj byl jak najbardziej na temat.

Po drugie, przeczytaj definicje slowa "troll" bo wyraznie nie masz pojecia co ono oznacza

Po trzecie, jak bede mial ochote uslyszec twoje zdanie to o nie zapytam.

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 19 wrz 2014 18:36

Po pierwsze, biorac pod uwage post Kataryny, moj byl jak najbardziej na temat.

Wystarczyło napisać , że się z tym nie zgadzasz i w/g Ciebie to totalna bzdura, a nie atakować personalnie. (Czapeczki z aliminium itp.)

Po drugie, przeczytaj definicje slowa "troll" bo wyraznie nie masz pojecia co ono oznacza


Dotyczy czapeczek z aluminium , oraz komentarza który nic nie wnosi do tego wątku.

Po trzecie, jak bede mial ochote uslyszec twoje zdanie to o nie zapytam.


Nie sądze, aby doszło do takiej sytuacji.


W każdym razie życzę miłego weekendu MF.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 wrz 2014 19:59

Jako ze ten post (jak i drugi tego samego usera) nie świadczył najlepiej o jego zdrowiu psychicznym, wiec komentarz był jak najbardziej na miejscu.

I masz rację, nie sądzę aby doszło do takiej sytuacji :lol:

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 19 wrz 2014 20:41

MarcFloyd pisze:Jako ze ten post (jak i drugi tego samego usera) nie świadczył najlepiej o jego zdrowiu psychicznym, wiec komentarz był jak najbardziej na miejscu.

I masz rację, nie sądzę aby doszło do takiej sytuacji :lol:


Diagnoze o zdrowiu psychicznym podejmuje lekarz psychiatra (specjalista) , a nie forumowicz który uważa , że może zdiagnozować chorobe po pierwszym lepszym poście.

Możliwe, że przerost ambicji i ilości postów na forum powoduje u Ciebie rządze władzy i chęć upokorzenia każdego kto ma inne zdanie?

Ps. Dałem się podpuścić trollowi

8)

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 19 wrz 2014 21:03


MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 wrz 2014 21:11

Kreator pisze:
Możliwe, że przerost ambicji i ilości postów na forum powoduje u Ciebie rządze władzy i chęć upokorzenia każdego kto ma inne zdanie?


8)



Możliwe. Ale chyba jednak bardziej możliwe że osoby wyznajace spiskowa teorie dziejów maja nierówno pod kopułą. I raczej nie trzeba psychiatry aby tego stwierdzić.

Wspominałem już ze zapytam jak mnie zainteresuje twoje zdanie? No to już, zainteresowało:

1 czy również uważasz ze Rosja zamierza zawładnąć połowa Europy?
2 czy również uważasz ze Tusk jest wampirem?
3 czy masz taką ładna czapeczke z folii aluminiowej chroniąca cie przed promieniami kosmitów i sztuczna mgła?

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 20 wrz 2014 12:40

1 czy również uważasz ze Rosja zamierza zawładnąć połowa Europy?

Owszem.

2 czy również uważasz ze Tusk jest wampirem?



Raczej karierowiczem.

3 czy masz taką ładna czapeczke z folii aluminiowej chroniąca cie przed promieniami kosmitów i sztuczna mgła?


Nie , nie posiadam takich gadżetów i moherowego beretu też nie mam na stanie, ale za to mam zdrowy rozsądek i potrafię myśleć samodzielnie.

Jeżeli masz więcej pytań to jestem do dyspozycji.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 wrz 2014 12:57

Twoja odpowiedz na pytanie numer 3 (zdrowy rozsądek) zaprzecza odpowiedzi na pytanie numer 1. Ale nie jest to zaskakujące - niemal wszyscy pacjenci Tworek sa przekonani że to oni są normalni a wszyscy inni nie.

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 20 wrz 2014 13:07

MarcFloyd pisze:Twoja odpowiedz na pytanie numer 3 (zdrowy rozsądek) zaprzecza odpowiedzi na pytanie numer 1. Ale nie jest to zaskakujące - niemal wszyscy pacjenci Tworek sa przekonani że to oni są normalni a wszyscy inni nie.

Przykro mi , że odniosłeś takie wrażenie. Nie wiem jakie przekonania mają pacjenci Tworek i innych uzdrowisk tego typu , ale widzę , że ty masz dość duże doświadczenie w tej dziedzinie.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 wrz 2014 13:13

Dużo czytam. To bardzo rozszerza horyzonty, co i tobie polecam.

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 20 wrz 2014 13:24

Podobno połowa Polaków nic nie czyta , a reszta jak już weźmie do ręki książkę , to telefoniczną. Muszę przyznać , że mnie zaskoczyłeś MF i to pozytywnie. Mało jest czytających Polaków , także zasługujesz na szacunek.

Zadam tylko jedno pytanie : co czytasz?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 22 wrz 2014 11:17

...forum Londynek stało sie miejscem jakichś śmiesznych i żenujących praktyk...
Znikają posty... Bo co ? Niewygodne banalne pytania?
Powtarzam wiec:
Jakimi zasadami - którymi punktami regulaminu tego forum, osoba MF która otrzymała BANA ponownie działa na forum????
Nie wnikam kto mu dał tego bana i w jakich okolicznościach ... Ban był przyznany!


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron