wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
klon85
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2012 11:43

Mieszkanie własne

Postautor: klon85 » 18 sie 2014 12:43

Mam pytanie, czy jak się korzysta z agencji pracy w UK to oni sami przydzielaja jakies mieszkania, czy mozna sobie samemu znalezc i mieszkac, bo wolałbym sam, nie chce z polakami.

Ravister
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2014 08:29

Postautor: Ravister » 19 sie 2014 08:31

ja nie szukalam przez agencje mieszkania, bo wiedzialam ze trzeba placic za sprawdzanie, a wtedy mielismy tylko tyle kasy ile trzeba bylo miec, na wynajem i depozyt. znalazlam w wilkinsonie na tablicy ogloszeniowej ze ktos wynajmnie 3 bedroomy. No i wynajelismy 3 w cenie 2. Bez zadnych dodatkowych oplat, pracowalismy przez agencje jeszcze wtedy i lanlord tylko zadzwonil tam czy aby napewno. Mial nas niby odwiedzac raz w miesiacu sprawdzac czy ok. widzialam go w ciagu 3 lat moze 3 razy, nawet ostatnio w asdzie mnie nie poznal no i mieszkamy tu do dzis. Wiec probuj przez prywatne ogloszenia.
powodzenia.
__________
stojaki na ulotki

hamarks
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2014 09:00

Postautor: hamarks » 21 sie 2014 09:02

Ja również szukałem sam mieszkania. Ja nie narzekam bo znalazłem fajne mieszkanie za nieduże pieniądze.

Kamila92
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2014 07:31

Postautor: Kamila92 » 28 sie 2014 07:33

Ja również nie narzekam też znalazłam ładne mieszkanie w Londynie, niedaleko stadionu Fulham.
________________
domki rekreacyjne


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron