wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
MałogosiaUK
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2014 12:04

Słyszeliście o suplemenci slimcea?

Postautor: MałogosiaUK » 22 lip 2014 12:15

Hej, hej,
Słyszeliście coś może o suplemencie diety slimcea? szukam teraz jakiegoś bo mam w planach odchudzanie i na wieleforach czytałam że jest skuteczny, naturalny skład, jawny, żadnych efektów jojo, ale mimo wszystko chciałabym poznać waszą opinie. Może ktoś coś słyszła, albo nawet brał? niecierpliwie czekam na odpowiedź

AlexiaP
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2014 11:59

Re: Słyszeliście o suplemenci slimcea?

Postautor: AlexiaP » 28 lip 2014 12:05

MałogosiaUK pisze:Hej, hej,
Słyszeliście coś może o suplemencie diety slimcea? szukam teraz jakiegoś bo mam w planach odchudzanie i na wielu forach czytałam że jest skuteczny, naturalny skład, jawny, żadnych efektów jojo, ale mimo wszystko chciałabym poznać waszą opinie. Może ktoś coś słyszał, albo nawet brał? niecierpliwie czekam na odpowiedź


Przepraszam Małgosiu ale poprawiłam błędy w cytacie - nie mogłam na nie patrzeć, rozumiem że się śpieszysz jak wszyscy ale staraj się szanować swój ojczysty język ! Co do tematu sama nie stosowałam tego preparatu i raczej teraz nie zastosuje bo nie mam problemu z figurą ale kto wie co będzie za jakiś czas. Obił mi się o uszy temat slimcea czy slimcei (nie wiem czy można odmieniać) otóż moja koleżanka z polski jakiś czas temu stosowała i z tego co pamiętam zachwalała. Pewnie moja wypowiedź nie jest dla Ciebie zadowalająca ale napisałam co wiedziałam, czekamy na innych.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 lip 2014 15:16

Jakos niedokladnie te bledy poprawilas....

Spamerki dwie... ziewwwwwwwww

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Słyszeliście o suplemenci slimcea?

Postautor: Usercostam » 28 lip 2014 15:16

MałogosiaUK pisze:Hej, hej,
Słyszeliście coś może o suplemencie diety slimcea? szukam teraz jakiegoś bo mam w planach odchudzanie i na wieleforach czytałam że jest skuteczny, naturalny skład, jawny, żadnych efektów jojo, ale mimo wszystko chciałabym poznać waszą opinie. Może ktoś coś słyszła, albo nawet brał? niecierpliwie czekam na odpowiedź


Też używałem podobnych preparatów kiedyś i muszę przyznać, że skutecznie odchudziły mi portfel.

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 28 lip 2014 22:34

emigrantka pisze:Jakos niedokladnie te bledy poprawilas....

Spamerki dwie... ziewwwwwwwww


bo to byl tylko jeden poprawiony blad :D
ale za checi powinna dostac pochwale ;)

Linerost
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2014 08:30

Postautor: Linerost » 28 sie 2014 08:31

Slimcea to innowacyjny produkt na odchudzanie. Jego rewolucyjna kompozycja składnikow sprawia że slimcea to tabletki o perfekcyjnej skuteczności odchudzania. Producent zaleca aby suplementacje włączyć do diety oraz aktywnego trybu życia - to połączenie gwarantuje szybki spadek wagi nawet 10kg w pierwszym miesiącu kuracji.
________________
biuro rachunkowe katowice cennik


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron